تازه ها
خانه / اخبار / اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی شهدا آیسک
اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی شهدا آیسک

اختتامیه کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی شهدا آیسک

حاتمی /اختتامیه کلاسهای اوقات فراغت کانون فرهنگی تربیتی شهدا آیسک صبح امروز با حضور امام جمعه، شهردار، اعضای شورای شهر ومسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان سرایان در سالن دبستان برادران مهرداد برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین رادمرد امام جمعه آیسک در سخنانی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای استفاده درست از اوقات فراغت گفت:بهترین کار پس از فراگیری علم و دانش، عمل کردن به آن است.
«بهرامی» معاون تربیتی اداره آموزش و پرورش شهرستان سرایان نیز در سخنانی از تلاش دست اندرکاران وحمایتهای مسئولان بویژه امام جمعه آیسک تشکر کرد.
در این مراسم پس از اجرای تواشیح ونمایش عملکرد ربات های ساخته شده هنر آموزان کلاس رباتیک از مربیان ودانش آموزان شرکت کننده در کلاس های تابستانی تقدیر شد.
امسال ۴۵۵دانش آموز دختر وپسر در کلاسهای اوقات فراغت کانون فرهنگی تربیتی شهدا آیسک شرکت کردند.
خانم «صالح نیا» مجری کلاسهای تابستانی در کانون شهدای آیسک در این مراسم گفت:برای دانش آموزان پسر کلاس های آموزش ورد، ویندوز مقدماتی، خطاطی، طراحی و نقاشی، روانخوانی و تجوید قرآن، روخوانی قرآن، آموزش پاورپوینت، ریاضی پایه پنجم، مکالمه زبان انگلیسی، فوتسال دوره دوم ابتدایی، فوتسال متوسطه، والیبال رباتیک برگزارشده که جمعا۲۰۵ نفر در این کلاسها شرکت نمودند.
به گفته وی برای دختران نیز کلاس های روخوانی و روانخوانی قرآن، طراحی، خطاطی، نقاشی، ریاضی، مکالمه زبان انگلیسی، والیبال، حفظ جز ۳۰، شطرنج و شنا برگزار شده که ۲۵۰ نفر در این کلاسها شرکت داشتند.

Views – 532

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*