تازه ها
خانه / اخبار / افتتاح نمایندگی دارالشفاء امام حسین (علیه السلام) فردوس در شهر آیسک

افتتاح نمایندگی دارالشفاء امام حسین (علیه السلام) فردوس در شهر آیسک

دفتر نمایندگی بنیاد خیریه و دارالشفاء امام حسین (علیه السلام) شهرستان فردوس با حضور امام جمعه و مسئولان بخش آیسک در شهر آیسک افتتاح شد.

در این مراسم «سید مهدی علیپرست» مدیرعامل بنیاد خیریه و دارالشفاء امام حسین (علیه السلام) فردوس با اشاره به ۱۲ سال فعالیت این خیریه در حوزه درمان و سلامت محرومان گفت: طی این مدت به ۴ هزار و ۵۵۶ نفر از بیماران نیازمند منطقه آیسک حدود ۷۷ میلیون تومان برای هزینه های دارو و درمان کمک شده است. وی با اشاره به اینکه خدمات این خیریه مرز نمی شناسد تصریح کرد: وظیفه اصلی دارالشفاء خدمت به بیماران محروم و نیازمند با جذب کمک های مردمی است .

امام جمعه آیسک نیز در سخنانی از همکاری تنگاتنگ دارالشفاء امام حسین (علیه السلام) تشکر کرد و خدمات این بنیاد خیریه را در منطقه محروم قابل توجه و موثر ارزیابی کرد. حجت الاسلام والمسلمین عرب اظهار امیدواری کرد افتتاح دفتر این خیریه در شهر آیسک و همراهی نهاد امامت جمعه باعث ساماندهی کمک های مردمی و کاهش آلام بیماران نیازمند شود .

«رسولی» معاون سیاسی فرمانداری سرایان هم افتتاح این نمایندگی را فرصتی برای خدمت به نیازمندان واقعی توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد دارالشفاء امام حسین علیه السلام فردوس به عنوان یک سازمان مردم نهاد واقعی و مردمی بازویی برای سایر نهادهای حمایتی باشد .

«مسعودی» شهردار آیسک و عضوهیات مدیره این بنیاد خیریه هم از پیگیری برای استقرار درمانگاه وابسته به دارالشفاء امام حسسین (علیه السلام) فردوس در شهر آیسک خبر داد .

درباره‌ی adine4

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*