تازه ها
خانه / اخبار / امام جمعه آیسک: برای سعادتمندی جامعه باید به تفکر شهدا برگردیم
امام جمعه آیسک:  برای سعادتمندی جامعه باید به تفکر شهدا برگردیم

امام جمعه آیسک: برای سعادتمندی جامعه باید به تفکر شهدا برگردیم

امام جمعه شهر آیسک گفت: اگر بخواهیم جامعه ای سعادتمند داشته باشیم باید به سیره و تفکر شهدا برگردیم.
حجت الاسلام والمسلمین حسین عرب در یادواره شهید طلبه پاسدار “علی برات امینی” در روستای خانکوک شهرستان فردوس اظهار کرد: باید برای ترویج فرهنگ شهادت و شهادت طلبی در جامعه و بویژه نسل جوان تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه جنگ امروز با جنگ دیروز متفاوت است، افزود: دیروز دشمن با تفنگ و خمپاره روبه روی ما ایستاده بود ولی امروز اگر لحظه ای غفلت کنیم دشمن را نمی بینیم.
امام جمعه آیسک تصریح کرد: واژه دفاع تنها متعلق به جنگ سخت نیست بلکه جنگ نرم نیز نیاز به دفاع و ایستادگی دارد.
عرب، یادآور شد: اگر بخواهیم جامعه به سعادتمندی و کمال دست یابد باید به سیره و تفکر شهدا برگردیم.
وی گفت: در جامعه ای که آمریکا، استکبار، صهیونیست و وهابیت خبیث علیه ایران اسلامی دست در دست هم گذاشته اند به انسان های باوجودی مانند شهدا نیاز داریم.
امام جمعه آیسک افزود: امروز برای دفاع در عرصه جنگ نرم نیز باید به روحیه دوران دفاع مقدس برگردیم و با تکیه بر خدا، ارتباط با اهل بیت و قناعت در مسیر شهدا حرکت کنیم.
امام جمعه فردوس نیز با اشاره به اینکه امروز همه جهان، ایران اسلامی را به ایثار و شهادت می شناسند، تصریح کرد: با برگزاری یادواره های شهدا یاد و خاطره بزرگ مردان دوران دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان زنده نگه داشته می شود.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی، بزرگ ترین میراث امام (ره) را ولایت فقیه دانست و یادآور شد: با پیروی از ولایت فقیه و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا می توان در مسیر سعادت و کمال گام برداشت.
شهید طلبه پاسدار علی برات امینی متولد ۱۳۳۸ از اهالی روستای خانکوک شهرستان فردوس است که در تاریخ ۱۳۶۲.۴.۱۵ در عملیات “والفجر ۴” به شهادت رسید

 

photo_2016-09-27_11-16-19

Views – 1303

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*