تازه ها
خانه / اخبار / امام جمعه بخش آیسک : آقایان به لعنت بر واشنگتن دی سی پای بند باشند.
امام جمعه بخش آیسک : آقایان به لعنت بر واشنگتن دی سی  پای بند باشند.

امام جمعه بخش آیسک : آقایان به لعنت بر واشنگتن دی سی پای بند باشند.

امام جمعه بخش آیسک :
آقایان به لعنت واشنگتن دی سی پای بند باشند

حاتمی / امام جمعه آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۲۶ دی ماه ۹۹ پس از سفارش به رعایت تقوای الهی گفت:مطمئنا طبق وعده الهی، نصرت خدا با انسان های باتقواست. 
حجت الاسلام و المسلمین  «علی رادمرد» در ادامه بحث هفته‌های گذشته پیرامون دعای ۲۵ صحیفه سجادیه و نقش خانواده در  «سلامت جسم، دین و اخلاق فرزندان» گفت: برخی والدین نسبت به این ملاک و معیارها غفلت می‌کنند و برخی والدین ومربیان هم میل و علاقه خودشان را در این محورها ملاک عمل قرار می دهند، لذا تنها شیوه‌ای که می‌تواند ما را در این عرصه موفق کند این است که فرزندان خود را با خدا و خواسته های او آشنا کنیم. 
وی با اشاره به اینکه سلامت دین از هر دو محور دیگر مهمتر است تصریح کرد: دین تأمین‌کننده جسم و اخلاق صحیح و سالم است و والدین تلاش کنند مباحث تربیت دینی را در خانه و جامعه جدی بگیرند. 
ناطق یکی از پیشنهادات راهگشا در منازل را «محفل های کتاب خوانی، قرآن خوانی و تفسیر و…» بیان داشت و رفتار و اخلاق پدر و مادر را در تربیت دینی فرزندان مهم ارزیابی کرد. 
خطیب جمعه بخش آیسک در خطبه دوم نماز با تسلیت ایام فاطمیه و با استناد به بیانات مقام معظم رهبری درباره رعایت بیت المال گفت: دوری از هوای نفس،پرهیز از مال اندوزی، مشکلات اخلاقی، دوری از زندگی اشرافی و تجملاتی در مسئولان باید مورد توجه قرار گیرد لذا با جدیت ریاست قوه قضاییه کشور قانون «اعاده اموال نامشروع مسئولان» اجرایی شده و انتظار می‌رود این مهم با همراهی مسئولان به سرانجام برسد و اصل ۴۵ قانون اساسی بعد از سال ها اجرایی شود. 
حجت‌الاسلام رادمرد با بیان اینکه رهبر انقلاب در مسیر هدایت گری، ضمن اشراف به اتفاقات دنیا و ابعاد جهانی مسائل، در سخنرانی اخیر خود به موضوعات مهمی خصوصاً ممنوعیت واردات واکسن از آمریکا و انگلیس اشاره کردند. 
وی افزود: این سخنان رهبری به مثابه آب در لانه مورچگان بود و شبکه‌های رسانه‌ای بیگانه و پیاده‌نظام آنان در داخل با موضع گیری هایی به میدان آمده و سعی در تضعیف رهبری داشتند که باید عرض کنم این تصمیم حضرت آقا نشانه عقل اندیشی و عقلانیت انقلاب است و عقل حکم می کند واردات فراورده دارویی از یک کشور برای مصونیت بخشی آحاد جامعه، نیاز به بررسی دقیق دارد و واکسن شرکت فایزر مطمئن نیست. 
وی افزود: حافظه تاریخی ما نشان می دهد که آمریکا و انگلیس هیچ وقت خیرخواه ما نبوده و نیستند. 
وی بر تقویت تولید واکسن داخلی که به همت جوانان برومند این مرز و بوم تولید و تست شده است تاکید کرد و افزود: چرا مسئولین این تولید را حمایت نمی‌کنند؟ چرا به سراغ ظرفیت‌های جوانان خودمان نمی‌رویم؟ 
خطیب جمعه آیسک با بیان اینکه آمریکا ما را تحریم کرده و واردات داروهای ضروری و حیاتی به کشورمان را منع کرده است و حتی کودکان مبتلا به بیماری پروانه ای جلوی چشم پدران و مادرانشان پرپر می شوند (به خاطر نبود دارو) آن وقت این ها دلسوز ما شده‌اند و برای واکسن کرونا می‌خواهند به ما کمک کنند! 
امام جمعه بخش آیسک خطاب به افرادی که در کشور سنگ واکسن خارجی  فایزر را به سینه می زنند گفت: چرا خودتان داوطلب تزریق این واکسن نمی‌شوید؟ وی سخنان رهبری را نوعی هدایتگری دانست و افزود :متاسفانه برخی هدفشان این است که فصل‌الخطاب بودن رهبری را بگیرند. 
وی همچنین در موضوع برجام نیز گفت: مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند راهبرد انقلاب اسلامی در برجام رفع تحریم ها بوده وهست، در دوره بایدن که  تحریم ها به سقف حداکثری رسیده است و دیگر اثرگذار نیست طبیعی است که بایدن به سمت اعلام برگشت به برجام برود.به دنبال این شرایط نباید عده‌ای در بوق و کرنا کنند که این پیروزی برای ماست، خیر، این نتیجه مقاومت مردم نجیب و مظلوم ایران است، اگر آمریکا بخواهد به بر جام برگردد باید تمام خسارت‌های وارده از برجام را پرداخت کند، بایدن در صدد گروگانگیری برجام است تا بر جام‌های دیگری را به ما تحمیل کند. وی عمل نشدن به توصیه‌های رهبری در مذاکرات برجام ای را یادآور شد و افزود: کسانی که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شعار  «دولت بدون تحریم و نسل ۱۴۰۰ بدون تحریم» را مطرح می‌کنند باید جوابگوی ۷ سال تاخیر در تحقق برجام باشند، این نتیجه اعتماد به نفس یا باور نکردن دشمنی آمریکا با ماست، آقایان به لعنت به واشنگتن دی سی پایبند باشند و لااقل دشمن را بشناسند و بدانند چه کسی دشمن اصلی ماست.
حجت‌الاسلام والمسلمین رادمرد از دولت خواست به جای برنامه ریزی برای موضوع «دلار فکری به حال ریال بردارند وتمرکز خودشان روی بالابردن ارزش پول ملی بگذارند وعمو خیمه اقتصاد کشور را با تکیه بر توان داخلی جابجا کنند.

پایگاه خبری آیسک

Views – 312

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*