تازه ها
خانه / اخبار / امام جمعه موقت آیسک :اولین انتظار مردم از دولت سیزدهم اقدام برای رفع گرانی های بی رویه وغیر منطقی است.
امام جمعه موقت آیسک :اولین انتظار مردم از دولت سیزدهم اقدام برای رفع گرانی های بی رویه وغیر منطقی است.

امام جمعه موقت آیسک :اولین انتظار مردم از دولت سیزدهم اقدام برای رفع گرانی های بی رویه وغیر منطقی است.

امام جمعه موقت آیسک :
اولین انتظار مردم از دولت سیزدهم اقدام برای رفع گرانی های بی رویه وغیر منطقی است

حاتمی / امام جمعه موقت آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۲۸آبان ۱۴۰۰پس از سفارش به رعایت تقوای الهی، با استناد به حکمت ۱۳۰نهج البلاغه اظهار داشت :بهترین توشه برای دیار عقبی تقوای الهی است و تقوا، احساس مسئولیت دربرابر فرمان خدا با انجام واجبات وترک محرمات است.
حجت‌الاسلام شیخ «حسین میربلوکی» با اشاره به سرنوشت انسان پس از مرگ گفت :قانون مرگ استثنا ناپذیر است وهمه ما مسافر این دنیا هستیم که باید روزی مفارقت کرده وراهی سرای باقی شویم.
خطیب موقت نماز جمعه آیسک در خطبه دوم با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان واستعدادهای علمی کشور گفت : ملت بالقوه یک ملت سنجیده دارای استعداد است ودشمن تلاش می‌کند تا ما را از این استعداد غافل وبی اعتنا کند.دشمن تلاش می کند ما را به مرز «ما نمی توانیم» برساند تا بتواند به اهداف خود برسد.
وی افزود : مردم ومسئولان بدانند که با استعداد های جوانان این مرز وبوم وبا توکل برخدا واستفاده از روش های علمی ونه حزبی وغیر کارشناسی قادر به حل تمام مشکلاتمان خواهیم بود.
حجت الاسلام میربلوکی امام جمعه موقت آیسک در ادامه با اشاره به دغدغه مردم درباره گرانی، تورم وعدم ثبات قیمت ها در بازار، با وجود تغییر دولت گفت:دولت سیزدهم میراث دار شرایط بغرنج چند عاملی دولت گذشته است، و سیاست های غلط دولت دوازدهم، شرطی شدن اقتصاد کشور بابرجام، نقدینگی بالا با خلق افسار گسیخته پول در ۸سال گذشته، تورم ۵۰درصدی، کسری بودجه ۴۰۰هزار میلیارد تومانی، کاهش ارزش پول ملی و رانت های بوجود آمده ناشی از ارز ۴۲۰۰تومانی کاررا برای دولت جدید سخت کرده است.
به گفته وی، با وجود دست های پشت پرده در برخی وزارتخانه ها، اتحادیه ها وجاهایی که کارشکنی می کنند دولت سیزدهم هنوز به سر منزل خود نرسیده است.
وی انتظار مردم از رئیس جمهور وکابینه دولت را تلاش برای رفع گرانی بی رویه، هماهنگی تیم اقتصادی، عمل به وعده ها، اقدام سریع وجهادی در برخی حوزه ها، تداوم اتخاذ مواضع هوشمندانه در مذاکرات وین، اتخاذ تدابیر لازم برای ثبات وآرامش دربازار و بویژه بورس اعلام کرد.
امام جمعه موقت آیسک در ادامه با تشکر از رویکرد دولت سیزدهم در دیپلماسی وتعامل با کشورهای مختلف دنیا، اقدام «بایدن» رئیس جمهور آمریکا در تحریم مجدد نفت ایران گفت :اقدامات خصمانه رئیس جمهور آمریکا برای ما پیام داشت ونشان داده که او همان «ترامپ» است و فرقی بین بایدن وترامپ وسیاست های خصمانه آمریکا با ایران اسلامی وجود ندارد. به گفته وی این اقدامات بی ربط با مذاگرات پیش رو در وین نیست ولی سیاست های دیپلماسی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ایران مسیر درستی را طی می کند.
وی در پایان با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، یاد وخاطره رشادت‌های بسیجیان مخلص را گرامی داشت.

برگرفته از پایگاه خبری آیسک

Views – 34

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*