تازه ها
خانه / اخبار / بازدید امام جمعه محترم آیسک از دارالشفای امام حسین(ع)فردوس
بازدید امام جمعه محترم آیسک از دارالشفای امام حسین(ع)فردوس

بازدید امام جمعه محترم آیسک از دارالشفای امام حسین(ع)فردوس

بازدید امام جمعه محترم آیسک از دارالشفای امام حسین(ع)فردوس

امام جمعه آیسک در معیت ۵عضو ستاد نماز جمعه این شهر با حضور در دارالشفای امام حسین(ع)فردوس به مدیر ودست اندرکاران این بنیاد خیریه خداقوت گفتند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عرب با اشاره به اینکه وجود مجموعه بنیاد خیریه ودارلشفای امام حسین علیه السلام توفیقی برای خدمت به مردم است و صرفا برای فردوس تنها هم نیست وخوشبختانه به بیماران شهرستان های مختلف هم خدمات ارائه میدهد.
وی از آمادگی ستاد نماز جمعه شهر آیسک برای همکاری با این مجموعه خبرداد واز همراهی این بنیاد و مرکز درمانی با بیماران نیازمند معرفی شده از نهاد امامت جمعه آیسک تقدیر کرد.
در این دیدار “سید مهدی علیپرست”مدیر عامل بنیاد خیریه دارالشفای امام حسین علیه السلام فردوس با اشاره به اینکه دارالشفا بحث دارد ودرمان بیماران نیازمند و سرطانی را برعهده دارد و بنیاد خیریه هم گره گشای دارالشفا است افزود:به واسطه خدمات خوب و اعتماد مردم هزینه های مرکز تامین می شود ودر ۴ ماه اول امسال۱۰۶میلیون تومان کمک مردم وخیران صرف دارد ودرمان بیماران نیازمند شده است.
به گفته وی بعد از ۱۴سال فعالیت این دارالشفا اکنون یکی از بزرگترین بنیادهای خیریه در بخش درمان استان است و۳۰نددکار در سطح شهرها و روستاهای منطقه با آن همکاری دارند.
علیپرست از فعالیت بخش دندانپزشکی این دارالشفا با حضور ۸ دندانپزشک در دو شیفت صبح و عصر با تخفیف ۲۰تا۵۰درصدی و استفاده از مواد مرغوب و درجه یک خبرداد وافزود:پارسال۱۳هزارنفر از خدمات دندانپزشکی استفاده کرده اند.
وی اشتغالزایی ۴۰ نفر در این مجموعه را یادآور شد وگفت:فیزیوتراپی مجهز ،شنوایی سنجی کاردرمانی و خدمات مامایی در این مجموعه فعال است.

photo_2016-09-19_08-28-21

Views – 1191

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*