تازه ها
خانه / اخبار / بخشدار آیسک :برای گذر از شرایط سخت کشور نیاز به وفاق، همدلی وهمگرایی داریم
بخشدار آیسک :برای گذر از شرایط سخت کشور نیاز به وفاق، همدلی وهمگرایی داریم

بخشدار آیسک :برای گذر از شرایط سخت کشور نیاز به وفاق، همدلی وهمگرایی داریم

حاتمی / بخشدار آیسک در آخرین روز هفته دولت، در جمع نمازگزاران جمعه شهر آیسک با تبریک هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اسوه های کامل دولتمردان مردمی گفت: دولت تدبیر و امید برای ارائه خدمات با قید صراحت، وشفافیت وصداقت تلاش لازم را در تحقق شعارهای انقلاب داشته است.
«علی برازنده» اجرای طرح نظام سلامت را مهمترین دستاورد دولت دانست و تاکید کرد: در حوزه سیاست خارجی نیز دولت تعامل سازنده با دنیا را با قید عزت، مصلحت و حکمت توأم با رفتار عالمانه و هوشمندانه سرلوحه کار خود قرار داده است و امروز ایران هراسی که آمریکا به دنبال طرح آن در جهان بود با شکست مواجه شده است.
نماینده عالی دولت در بخش آیسک، رونق اقتصادی، ثبات قیمت‌ها و حضور سرمایه گذاران خارجی در کشور را نتیجه مذاکرات و توافق هسته‌ای دانست و اظهار کرد؛ آنچه امروز آمریکا با تبلیغات رسانه های گسترده و با همراهی افراد معاند در داخل کشور به دنبال آن است القای ناتوانی دولت، ناکارآمدی نظام و مایوس کردن مردم است لذا برای گذر از شرایط موجود ایجاد وفاق، همدلی و همگرایی ضروری است.
وی با اشاره به اینکه در پایان سال ۹۸ شاهد برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود، خواستار حضور پررنگ مردم و انتخاب نمایندگان شایسته توسط مردم شد. وی در بخش دیگری از سخنانش به سفر «معتمدیان» استاندار خراسان جنوبی به شهرستان سرایان و بخش آیسک در اردیبهشت ماه سال جاری اشاره کرد و مصوبات آن را بسیار مفید دانست.
وی از پیگیری برای واگذاری زمین به جوانان و ایجاد کارگاه‌های تولیدی در مجاورت پارک جنگلی آیسک خبر داد. تامین آب و گاز و اجرای طرح هادی در روستای کوثر نیز از دیگر خبرهای خوش بخشدار آیسک بود. به گفته وی بخش‌ آیسک دارای ۱۴ روستا است که طی یک سال اخیر عملیات توسعه اصلاح شبکه معابر زیرسازی و آسفالت آن با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال به انجام رسیده است.

Views – 346

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*