تازه ها
خانه / اخبار / برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه و تقدیر از معاونت خواهران ستادبا حضور مسوولان استانی
برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه و تقدیر از معاونت خواهران ستادبا حضور مسوولان استانی

برگزاری جلسه ستاد نماز جمعه و تقدیر از معاونت خواهران ستادبا حضور مسوولان استانی

تقدیر از معاونت امور بانوان ستاد نماز جمعه آیسک

حاتمی/در جلسه ستاد برگزاری نماز جمعه بخش آیسک با حضور مسئولان شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان جنوبی با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای معاونت امور بانوان ستاد نمازجمعه آیسک که موفق به کسب مقام استانی شده اند تقدیر شد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین «رادمرد» امام جمعه آیسک در سخنانی با بیان اینکه باید اهداف و راهبردها را از مسیر کلام قرآن دنبال کنیم افزود: استفاده از آیات در مسیر دفاع از دین رسالت مومنان است.وی با اشاره به اینکه عده‌ای در صدد جدا کردن دین از اسلام هستند تاکید کرد:دین اسلام یک مکتب جامع الهی وانسانی است که تکامل بشر را دنبال می کند.وی بر تلاش اعضای ستاد برای باشکوه برگزار شدن نمازجمعه در این بخش تاکید کرد.در این جلسه آقای« امینی»مسئول ستاد نماز جمعه استان خراسان جنوبی با اشاره به سخنان رهبری در شب گذشته ،مقاومت در برابر دشمن را رویکرد اساسی برشمرد. وی به موضوع کشف حجاب در دانشگاه تهران است اشاره کرد و وظیفه نیروهای انقلابی را در تبیین شرایط حساس وخطیر دانست.به گفته وی امروز حساسیت جریان انقلابی مهم است و سنگین بودن وظیفه نیروهای انقلاب و اعضای ستادنماز جمعه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
«امینی» برنامه ریزی برای حفظ انسجام و اتحاد سیاسی و وحدت اقشار مختلف وجریانهای سیاسی را در راستای حفظ اهداف انقلاب و نظام مهم توصیف کرد. وی به رویکرد دشمن در ایجاد جو روانی ودامن زدن به موضوع های مردمی واجتماعی از جمله هجمه به بحث حجاب و عفاف،را یاد آور شد.
وی تصریح کرد: نهاد امامت جمعه و ستاد نماز جمعه در بحث انتخاب حق ورود ندارند.
مسئول ستاد نمازجمعه استان خراسان جنوبی اعلام کرد: انتظار شورای سیاستگذاری از ستادنماز جمعه آیسک بعنوان یکی از فعالترین ستادها در کشور واستان این است که همواره یک مجموعه فعال ودارای برنامه در تمام زمینه ها باشد. وی به موفق بودن ستاد نماز جمعه آیسک اشاره کرد و افزود:کمیته های ستاد نماز جمعه باید با قوت وانسجام وبرنامه ریزی دقیق به فعالیت های خود ادامه دهند.
در این جلسه «حسین خیاط»مسئول ستاد نماز جمعه آیسک در سخنانی از افزایش اعضای ستاد نماز جمعه بخش آیسک وجوانگرایی خبرداد واعلام کرد:علاوه بر برنامه ریزی در راستای توسعه جایگاه ستاد ونماز جمعه،در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب هم برنامه های تدوین شده وکمیته های تخصصی ستاد نیز در حال جمع بندی برنامه های پیشنهادی هستند.

 

 

Views – 436

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*