تازه ها
خانه / اخبار / برگزاری جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در آیسک

برگزاری جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در آیسک

برابر دعوت بخشداری آیسک جلسه برنامه ریزی و هماهنگی و تشکیل ستاد برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولین و مدعوین صبح روز ۲۳-۱۰-۹۳ در بخشداری آیسک برگزارشد در این جلسه ابتدا بخشدار محترم آقای برقی ضمن خیر مقدم به حاضران و مقایسه خدمات و برکات نظام با رژیم منفور گذشته و افتخار دانستن این خدمات بر وجود مطالبات مردم و میدان برای خدمتگزاری تاکید نمود. بخشدار آیسک با تاکید بر وحدت و همدلی و تفاهم برای خدمت بهتر اذعان داشت: هر کس هر جایی در راستای خدمت به مردم سد راه باشد برخورد خواهیم کرد. در ادامه تقاضا نمود برای آشنا ساختن مردم و خصوصا جوانان با اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی برنامه های با نشاط و شادی پیش بینی شود.

سپس امام جمعه محترم با ذکر تاریخ حکومت های اسلامی از صدر اسلام  تاکنون انقلاب اسلامی و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را ادامه نهضت امام حسین ع برشمرده و تاکید نمود: شاید این اقتدار حاضر هیچ زمانی برای شیعه محقق نشده باشد. در ادامه افزودند: با وجود رهبری شجاع مثل حضرت امام ره و حمایت مردم انقلاب اسلام یبه پیروزی رسید و آرمانها و شعارها دینی است. ولایت فقیه نقطه اساسی انقلاب و استمرار ولایت رسول الله (ص) و مقدمه ساز ظهور حضرت حجت(عج) است. این حکومت از بدو تشکیل دشمنان زیادی داشته است که نقطه اشتراک آنان ایران بوده است. آنان روز به روز بر این دشمنی می افزایند اما به فضل الهی اشتیاق و رغبت مردم به انقلاب کم نشده است. خطیب جمعه آیسک در ادامه تقاضا کرد برای افزایش اشتیاق مردم به انقلاب اسلامی، کار برای نسل جوان برنامه هایی پیش بینی گردد و تبیین دلایل بروز انقلاب اسلامی، شعارها و آرمانهای حضرت امام فراموش نشود.

حجت الاسلام و المسلمین عرب ضمن استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه حضرت امام ره در تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: دشمن می خواهد ایام الله را فراموش کنیم.

در ادامه آقای صنعتی رییس محترم شورای اسلامی شهر با اشاره به اتحاد به عنوان یکی از ضرورتهای موجود و تقاضای تلاش و حضور همگان، آسیب شناسی تهدیدات نظام را طرح نمود و تفرقه ، داعش و القاعده و … را موارد مهم و اساسی مبتلا به برشمرد و افزود: امروز دنیای اسلام باید واحد شود، اصول اولیه نظام ، استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی است که بر آن تاکید داریم و در این ایام مشکلات و چالشهای نظام باید تبیین شود. اسلام می تواند پرچمدار حرکت تمام بشریت به سمت یک زندگی مرفه باشد.

در ادامه جلسه کمیته های ستاد دهه فحر انقلاب اسلامی در آیسک با عناوین؛ پشتیبانی، مالی، آذین بندی، ورزش و جوانان، مساجدو انتظامات تشکیل شد. و به پیشنهاد بخشدار محترم کمیته های بانوان، هنری، دانش آموزی و ارزیابی نیز به ترکیب ستاد اضافه شد.

ضمنا برادر حسن صنعتی عضو محترم شورا به عنوان دبیر ستاد تعیین و مقرر گردید برنامه های قابل اجرا حداکثر تا پایان دیماه به مسئول ستاد برای هماهنگی لازم اعلام گردد.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*