تازه ها
خانه / اخبار / برگزاری جلسه مشترک ستادهای نماز جمعه شهرستان فردوس و آیسک در۲۰-۰۹-۹۸
برگزاری جلسه مشترک ستادهای نماز جمعه شهرستان فردوس و آیسک در۲۰-۰۹-۹۸

برگزاری جلسه مشترک ستادهای نماز جمعه شهرستان فردوس و آیسک در۲۰-۰۹-۹۸

برگزاری جلسه مشترک ستادهای نماز جمعه شهرستان فردوس و آیسک

حاتمی / جلسه مشترک ستادهای برگزاری نماز جمعه شهرستان فردوس و شهر آیسک شب گذشته در نهاد امامت جمعه فردوس برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام و المسلمین «بابایی» امام جمعه فردوس در سخنانی با اشاره به جایگاه نماز جمعه و اهمیت شرکت آحاد مردم در این مراسم عبادی سیاسی گفت : ستادهای نماز جمعه بالهای نمازجمعه و تلاشگران این ستادها با حضور به موقع خود زمینه مشارکت آحاد مردم در این مراسم را فراهم می کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین« رادمرد» امام جمعه آیسک نیز هدف از برگزاری این جلسه مشترک را همگرایی ستادهای نماز جمعه و تلاش و برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این آیین عبادی و سیاسی دانست و افزود: برکت انقلاب اسلامی و اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی ما به واسطه رهبری داهیانه امام راحل ره و مقام معظم رهبری و مجاهدت رزمندگان و شهدا و ثابت قدمی مردم بصیر و هوشیار است. وی امنیت امروز را مرهون همه مجاهدت ها دانست و اظهار داشت : برای آنکه مردم رنج کشیده از سوءمدیریت برخی افراد نجات پیدا کنند نیازمند تجمع سریع اهل حق در قبال اتفاقات و هوشیاری و بصیر بودن آحاد مردم هستیم. وی تصریح کرد: اگر اصحاب انقلاب برای ارتقای معنویت و تقوا برنامه نداشته باشند در مسیر تحقق اهداف خود به جایی نخواهند رسید. وی تداوم جلسات مشترک بویژه در سطح مسئولان ومعاونان ستادهای نماز جمعه منطقه را خواستارشد.
در این جلسه «حسین خیاط» رئیس ستاد نماز جمعه آیسک هدف از برگزاری این جلسه را انتقال تجربیات فعالیت‌های متنوع ستادهای نماز جمعه برشمرد. مهندس «میرزایی» فرماندار شهرستان فردوس نیز ضمن خیر مقدم به مهمانان با اشاره به جایگاه خاص نمازجمعه گفت: ابعاد گسترده اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نماز جمعه لزوم همفکری و تعامل بین ستاد ها را می طلبد. وی با اشاره به تاثیرات خوب و مثبت تعامل بین ستادهای نماز جمعه و افزایش غناء فعالیت‌ها در این ستادها افزود: استحکام جایگاه نماز جمعه در کشور بسیار موثر است.
درخور اشاره است اولین جلسه مشترک ستاد های نمازجمعه آیسک وفردوس اسفند ماه پارسال به میزبانی ستاد نماز جمعه آیسک برگزار شده بود.

Views – 426

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*