تازه ها
خانه / اخبار / برگزاری نشست بصیرتی در آیسک
برگزاری نشست بصیرتی در آیسک

برگزاری نشست بصیرتی در آیسک

 

 

حاتمی/در آستانه نهم دی ماه روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت ،نشست بصیرتی با حضور جمعی از خواهران و برادران در مسجد جامع آیسک برگزارشد.

در این مراسم برادر پاسدار “حمزه ارغا”در سخنانی به تشریح ویژگی های بصیرت پرداخت وبا اشاره به انبوه اقدامات آمریکا و استکبار علیه ملت و نظام ما گفت:تحریم یکی از دهها توطئه استکبار جهانی است ولی مشکلات اقتصادی وسیاسی ما به خاطر سو مدیریت خودمان است.

وی با اشاره به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی گفت:این ساده لوحانه است که با وجود این همه تجربه تلخ بازهم عده ای به آمریکا خوشبین هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه به تشریح ابعاد شکل گیری فتنه ۸۸پرداخت وبا استناد به اعترافات و اظهارات صریح متهمان فتنه اهداف آنان را که هماناحذف نظارت استصوابی شورای نگهبان، تغییر قانون اساسی،حذف رهبری وشورای کردن آن و…بودبرشمرد.

“ارغا” با اشاره به نقش دشمنان داخلی و خارجی انقلاب در جریان فتنه ۸۸و۸ماه تلاش برای القای تقلب در انتخابات گفت:این فتنه در حالی انجام شد که حامیان آن اعتراف کردند کم نظیر وبی نظیر ترین انتخابات نظام با حضور ۸۵درصدی واجدان شرایط برگزار شده بود.

وی با بیان اینکه حماسه ۹دی ملت ایران در سال۸۸ یوم الله و درتاریخ ماندگار است افزود:در فضا و شرایطی که دشمنان اصل ولایت فقیه را هدف قرارداده اند حفظ بصیرت و هوشیاری آحاد مردم ضروری است وباید باور داشته باشیم که با فراموشی فتنه ۸۸ فتنه ای دیگر در راه است.

 

photo_2017-01-01_10-56-47-copy

Views – 1130

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*