تازه ها
خانه / اخبار / برگزاری یادواره شهدای روستای دوحصاران
برگزاری یادواره شهدای روستای دوحصاران

برگزاری یادواره شهدای روستای دوحصاران

برگزاری یادواره شهدای روستای دوحصاران

آیسک/خبرگزاری صدا و سیما- حاتمی
یادواره شهدای روستای دوحصاران از توابع بخش آیسک در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد .در این مراسم که به همت پایگاه بسیج حضرت مریم خواهران روستای دوحصاران و همکاری حوزه بسیج خواهران نائبه الزهرای آیسک ،پایگاه بسیج شهید عجمی
،دهیاری و شورای اسلامی این روستا در هیئت ابوالفضلی دو حصاران برگزار شد یکی از قاریان به تلاوت کلام الله مجیدپرداخت.
در این یادواره که بیاد سردار شهید حاج مهدی فرودی و شهیدان محمد علی عرب محمدعلی عجمی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین” غلامی” نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فردوس در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:
دشمن امروز با حربه نفوذسعی در وارد کردن خدشه به نظام و انقلاب اسلامی ما را دارد لذا باید هوشیار بوده ونفوذ دشمن را جدی بگیریم.
وی پایبندی به ارزشهای اسلامی- همت بلند و همدلی و همزبانی- پایبندی به استقلال کشور- حساسیت در مقابل دشمن و تقوای دینی و سیاسی رامطالبه رهبری و عوامل موثر در حفظ انقلاب بر شمرد.
به گفته وی دشمن با حربه های مختلف سعی در زمین گیر کردن ملت ما دارد و راه نجات در حوزه اقتصاد تحقق فرامین رهبری در عرصه اقتصاد مقاومتی است.
حجت الاسلام غلامی افزود :مطالبه مقام معظم رهبری روحیه انقلابی و پایبندی به ارزشها و مبانی اسلام را نباید از یاد ببریم.
در این مراسم کربلایی حسن نجف زاده به مداحی پرداخت وحال و هوای مراسم رادر آستانه فاطمیه کربلایی کرد.در این یادواره که امام جمعه و بخشدار آیسک و برخی مسئولان شهرستان سرایان حضور داشتند نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و دستاوردهای بانوان این روستا مورد بازدید قرار گرفت.

photo_2017-02-08_20-08-43 photo_2017-02-08_20-08-38

Views – 1732

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*