تازه ها
خانه / اخبار / تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش آیسک
تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش آیسک

تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بخش آیسک

 

در مراسمی با حضور دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان سرایان ،امام جمعه،بخشدار،اعضای شورای شهر وروستاهاو مسئولان شهر آیسک از خدمات سه ساله سروان “علی کیوانی” در فرماندهی انتظامی بخش آیسک تقدیرشد وبا قرائت حکم فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ستوان یکم” احمد فرزانه” به عنوان فرماندهی جدید انتظامی بخش آیسک معرفی شد
به گزارش خبرنگار ما در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عرب امام جمعه آیسک در سخنانی با اشاره به اهمیت امنیت و نظم در جامعه گفت:در شرایطی که دشمنان تلاش جدی دارند با ایجاد ناامنی به اهداف پلید خود برسند ما امروز امنیت در سراسر کشور را مدیون تلاش های فراوان نیروهای نظامی و انتظامی هستیم.
وی با تقدیر از خدمات سروان کیوانی و خیر مقدم به فرمانده جدید انتظامی آیسک گفت:خدمت به مردم باصفای آیسک یک نعمت است.

سرهنگ برادران فرمانده انتظامی شهرستان سرایان هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم گفت:امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا ودر راس آن ولایت فقیه است.وی با تکریم فرمانده برای و آرزوی توفیق برای فرمانده جدیداظهارامیدواری کرد با همکاری و همراهی مردم ومسولان بخش آیسک شاهد موفقیت حفظ و تداوم امنیت باشیم.

سعید برقی بخشدار آیسک هم در سخنانی از زحمات سروان کیوانی تقدیر کرد وبرای ستوان یکم فرزانه آرزوی موفقیت کرد.

جلال مالدار به نمایندگی از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش آیسک هم به خصوصیت مردمی بودن سروان کیوانی اشاره کرد و جاذبه ودافعه افراد را در موفقیت آنها موثردانست.

سروان علی کیوانی فرمانده سابق انتظامی آیسک هم با تشکر از همرهی خوب امام جمعه،بخشدار،شهردار،شورا ،بسیج و سایر ادارات و نهادها و مردم شهر و روستاهای آیسک گفت:از کوتاهی در خدمت به مردم طی سه سال فعالیت در بخش آیسک عذرخواهم وبه عنوان یک سرباز در دوران بازنشستگی هم سرباز نظام و ولایت خواهم بود.
وی از سربازان هم به عنوان زینت کشور یاد کرد وآنهارا بهترین و دوست داشتنی ترین نیروهائی دانست که بدون مزد وبی منت عاشقانه خدمت می کنند.

 

photo_2016-09-13_12-17-57-copy photo_2016-09-13_12-17-39-copy

Views – 1361

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*