تازه ها
خانه / اخبار / جشن انقلاب در کنار جشن تولد فرزند اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی در آیسک
جشن انقلاب در کنار جشن تولد فرزند اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی در آیسک

جشن انقلاب در کنار جشن تولد فرزند اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی در آیسک

جشن انقلاب در کنار جشن تولد فرزند اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی در آیسک

حاتمی/جشن چهل سالگی انقلاب همراه با جشن تولد شهدای بهمن ماه بخش آیسک و جشن تولد ۴ سالگی طاها بصیری پور فرزند اولین شهید مدافع حرم استان خراسان جنوبی با حضور اقشار مختلف مردم شهر آیسک در حسینیه شهدای این شهر برگزار شد. در این مراسم که خانواده معظم شهید بصیری پور، امام جمعه آیسک، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان سرایان وبخش آیسک حضور داشتند پس از اجرای برنامه های متنوعگروه سرود دبستان ۱۵شعبان آیسک به اجرای سرود پرداخت ودر ادامه، پدر شهید بصیری پور در سخنانی با اشاره به چگونگی حضور وی در دفاع از حرم اهل بیت ع به نقش خانواده‌های معظم شهدا اشاره کرد و این توفیق را عنایت بزرگ خداوند به خانواده خود دانست.
وی با تاکید بر لزوم بصیرت آحاد مردم درحمایت از رهبری و راه شهدا و بیعت با ولایت گفت :از اینکه فرزندم در راه حفظ آرمان‌های امام و شهدا ،حفظ وطن و حریم اهل بیت علیه السلام به شهادت رسیده است بر خود میبالم .
در این مراسم جشن تولد ۴ سالگی «طاها» فرزند شهید بصیری پور با برش زدن کیک تولد و شادی کودکان برگزار شد.
از دیگر برنامه های این جشن بزرگ اهداء تمثال شهید والامقام بصیری پور که توسط هنرمند جوان آیسکی علی علمدار به تصویر کشیده شده بود توسط مادرمکرمه شهید دانش آموز علی اکبر اسماعیلی به مادر این شهید والامقام اهدا گردید.همسر شهید مرتضی بصیری پور هم ضمن تشکر از مردم آیسک این شب را از بیاد ماندنی ترین ایام عمر خود وفرزندشهید دانست.
در حاشیه این جشن که به همت حوزه بسیج خواهران نائبه الزهرا و ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش آیسک برگزار شده بود تعداد زیادی از کیک های ساخته شده توسط بانوان شهر آیسک بین حضار توزیع گردید.
شهیدان نعمت الله اسماعیلی (مصعبی)،عبدالناصر خواجوی وحسن رضا عربی شهدای متولد بهمن ماه بخش آیسک هستند.

Views – 1339

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*