تازه ها
خانه / اخبار / جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک
جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک

حاتمی / جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک با حضور امام جمعه، بخشدار ودیگر اعضا در محل کتابخانه برگزار شد.
در این جلسه، بخشدار آیسک با بیان اینکه، فرهنگ شهروندی با ترویج کتاب وکتابخوانی توسعه می یابد، از پیگیری برای تکمیل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک خبرداد وافزود:برغم پیگیری این موضوع از تهران،هنوز به منایجه نرسیده ایم و ضرورت دارد که کمیته برنامه ریزی شهرستان سرایان این پروژه را در اولویت قرار دهد. «برازنده» افزود: متاسفانه رقم های اعتباری ناچیز است وبا این شرایط امیدی به اتمام طرح نیست.
«فولادی» رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سرایان نیز با اشاره به تعطیلی کتابخانه‌ها در دوره ای از سال بخاطر شیوع بیماری کرونا افزود: خوشبختانه در فضای مجازی کار دنبال شدو علاوه بر اجرای جشنواره رضوی، از مدتی قبل کتابخانه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی وازساعت ۸صبح تا ۶عصر دایر است.
وی اعلام کرد : سالن چند منظوره کتابخانه عمومی آیسک دارای ۷۵%پیشرفت فیزیکی است وبا ۵۰میلیون تومان اعتبار مصوب امسال به سرانجام نخواهد رسید.
حجت‌الاسلام والمسلمین «رادمرد» امام جمعه آیسک نیز بر پیگیری جدی مسئولان وچانه زنی با مدیران استانی برای تامین اعتبارات تکمیل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک تاکید کرد. وی مطالبه گری را راه حل برخی مشکلات وکمبودها دانست وافزود : متاسفانه برخی پروژه‌ها مشمول گذشت زمان شده و تداوم این روند به نفع مردم ومدیران نیست. وی درخصوص برنامه ریزی به منظور جلب حوزه خیرین و جذب مشارکت آنها در تکمیل این پروژه مطالبی بیان کرد وافزود: در این حوزه ظرفیت خوبی وجود دارد که باید شناسایی شوند. امام جمعه بخش آیسک در ادامه از تلاش‌ها وزحمات سرکار خانم حقیقی مدیر کتابخانه عمومی شهید انصاری آیسک تشکر کرد. در این جلسه گزارشی از فعالیت های کتابخانه عمومی شهید انصاری وشرکت همشهریان در مسابقات کتابخوانی رضوی ارائه واز ایجاد کانال در فضای مجازی برای توسعه کتابخوانی خبرداده شد.
تقدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرایان از آقای «حسین عرب» بخاطر همکاری با خانم حقدادی در تالیف کتاب معرفی سرایان به مناسبت روز قلم از دیگر برنامه های این جلسه بود.

Views – 547

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*