تازه ها
خانه / اخبار / جلسه مردمی ستاد گرامیداشت ارتحال امام (ره)درآیسک
جلسه مردمی ستاد گرامیداشت ارتحال امام (ره)درآیسک

جلسه مردمی ستاد گرامیداشت ارتحال امام (ره)درآیسک

 

به‌منظور برنامه‌ریزی برگزاری شایسته مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، نشستی با حضور جمعی از مسولان آیسک و مردم برگزار شد.
خطیب جمعه آیسک در این مراسم با اشاره به اینکه اگر بخواهیم در مسیر امام راحل و شهدا حرکت کنیم باد حواسمان باشد که راه و هدف اصلی چیست. حجت السلام و المسلمین عرب با اشاره به این جمله امام که «انقلاب ما محدود به ایران نیست »گفت: این همان افق روشنی است که رهبر کبیر انقلاب برای ما ترسیم کرده اند پس باید در این مسیر و و در راستای رسیدن به همین هدف حرکت کنیم.
وی با اشاره به اینکه سالیان سال طول می کشد تا امام خمینی (ره) و افکار ایشان شناخته شود افزود: در این گونه مجالس و مراسمات علاوه بر تببین افکار و اندیشه های حضرت امام می بایست به ترویج روحیه و فرهنگ شهادت هم بپردازیم.
«حجت السلام و المسلمین عرب» با اشاره به برپایی یادواره شهدا و گرامیداشت شهدای ۱۵ خرداد همزمان با مراسم ارتحال امام افزود: به برکت همین یادواره های شهدا و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت ما امروز شاهد اشتیاق فراوانی از طرف جوانان برای حضور در عراق و سوریه برای دفاع از حرم اهل بیت و مبازره با تکفیری ها هستیم.
به گفته ی وی این مراسم با حضور و سخنرانی حجت اسلام و المسلمین ماندگاری سخنران برجسته کشوری در محل حسینه شهدا آیسک برگزار خواهد شد.
وی از مردم خواست تا پیشنهادات و ایده های خود را برای برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم ارائه کنند.
«برقی بخشدار آیسک »هم با اشاره به اینکه به برکت خون شهداست که نظام ما امروز مقتدر ایستاده ست و هر روز هم بر اقتدارش افزوده می شود گفت: مردم آیسک برای برپایی همه مراسمات ملی و مذهبی سنگ تمام می گذارند.
گفتنی است که در این مراسم مقرر شد برای سلامتی رهبر معظم انقلاب تعدادی گوسفند قربانی گردد که جمعی از خیرین آیسک بانی این کار خیر شدندومقرر شد کمک های مردمی جمع آوری شود.
همچنین آقای عباس اسماعیلی گزارشی از مراسم سال قبل و هزینه ها ارائه کرد.

 

images

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*