تازه ها
خانه / اخبار / حجت الاسلام ماندگاری: بصیرت به معنی با ولایت بودن است
حجت الاسلام ماندگاری:  بصیرت به معنی با ولایت بودن است

حجت الاسلام ماندگاری: بصیرت به معنی با ولایت بودن است

 

 

 

 

عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا،در جمع مردم شهر آیسک در مسجد جامع این شهر گفت: بصیرت یعنی با ولایت بودن ولی متاسفانه برخی مسولان در شعار مدعی ولایت مداری هستند ولی در عمل ضد نظر ولایت عمل می کنند.حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ماندگاری در سخنانی در آستانه ۹دی روز بصیرت ومیثاق با ولایت در سخنانی در پاسخ به این سوال که “بصیرت چیست؟”گفت:بصیرت بینایی است اما از نوع باطنی، لذا انسان باید تلاش کند تا بتواند لازم ۳ چیز را در دنیا ببیند؛باطن افراد-باطن افعال وباطن اشیا.

وی در پاسخ به چرایی بصیرت داشتن گفت:برای استفاده و بهره بیشتر از آخرت،ضرر کمتر و ارامش بیشتر باید بصیرت داشته باشیم.

مسول سابق نهاد رهبری در دانشگاه علم وصنعت در ادامه افزود:عمل به احکام اسلام ،قرآن و رساله مراجع راه یافتن بصیرت است. وی با بیان اینکه ماهو اره،فضای مجازی و…راه بصیرت نیست تاکید کرد: برای توفیق در بصیرت که راه آن علاوه بر اسلام،قرآن،غارت و ولایت است باید از شیطان دوری کرده و عکس خواسته های او عمل کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در ادامه آمریکا را شیطان بزرگ دانست وبا اشاره به سوابق اقدامات او در کودتای۲۸مرداد، حمایت از شاه و رژیم پهلوی ،پشتیبانی از صدام در جنگ تحمیلی ،خلف وعده بعد از آزادی گروگان ها، زدن هواپیمای مسافربری ایران  و…گفت:از گرگ فربب کار چه انتظاری می توان داشت.

وی گفت:متاسفانه با وجود هزاران خلف وعده آمریکا برخی هنوز به این رژیم چشم امید دارند. چرا برخی به پشتیبانی آمریکا از جریان فتنه چشم دوختند و دلخوش کردند ؟چرا برخی به مذاکره دلخوش کرده وبرجام را امضا کردند.

عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا گفت: در شرایط فعلی هرکس به حرف ولی فقیه نکند به چاه سقوط می کند همانطور که اصحاب فتنه به حرف رهبری گوش نداده و سبب ریخته شدن خونها و آسیب هایی در کشور شدند.

وی با تاکید بر اینکه بصیرت به معنی با ولایت بودن است افزود: عملکرد دور از بصیرت مسولان ضربه های زیادی به اعتماد و انسجام مردم وارد کرده ومی کند .

 

img_4347 img_4348 img_4349 img_4346 img_4345 img_4343 img_4342 img_4329 img_4328 img_4327 img_4326 img_4357 img_4356 img_4355 img_4353 img_4352 img_4351 img_4350سلام

Views – 758

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*