تازه ها
خانه / اخبار / حجت الاسلام ماندگاری در آیسک: وحدت شیعه وسنی حفظ آبروی نظام است
حجت الاسلام ماندگاری در آیسک:  وحدت شیعه وسنی حفظ آبروی نظام است

حجت الاسلام ماندگاری در آیسک: وحدت شیعه وسنی حفظ آبروی نظام است

 

 

img_4397 img_4396 img_4394

عضوهیات امنای موسسه روایت سیره شهدا در بین الصلاتین نماز جمعه آیسک گفت؛به استناد آیات قرآن عوامل موفقیت هر جامعه عبارت است از امت-امام-وحدت وهمت واگر امت  نباشد کار امام پیش نمی رود .

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: هرکس در مسائل سیاسی نقطه نظری دارد آن را منتقدانه وبا محبت بگوید،با کسی دعوا نداریم استاندار،فرماندار،بخشدار،وزیر،وکیل،رئیس جمهور،رئیس مجلس،رئیس قوه قضائیه، امام جمعه و هر کس می خواهد حرفی را در جواب دیگری بزند از سر دلسوزی باشد چون ما این مسولان  را خادم جمهوری اسلامی میدانیم نمی خواهیم در نظام دوقطبی ایجاد کنیم چرا که به مملکت آسیب میزند.

وی روز ۹دی را روز وحدت موحدان جامعه دانست وافزود:تمام جناح های سیاسی، انقلاب و ولایت را ،قانون اساسی قبول دارند .اختلاف نظر تا مرحله مباحثُه خوب است ولی حذف یکدیگر بد است. حجت الاسلام ماندگاری افزود: بحث کنیم ولی یکدیگر را حذف نکنیم. این زیبنده یک امت اسلامی نیست.

خطیب کشوری در ادامه با اشاره به سابقه حضورش از ۲۶سال قبل در آیسک و آشنایی با مردم ولایت مدار ، انقلابی و متعهد این شهر بر وحدت بیشتر و همگرایی نیروهای سیاسی و اجتماعی وفرهنگی و استفاده از همت والای مردم در امور فرهنگی تاکید کرد.

وی با تقدیر از حضور مردم آیسک در تمام صحنه ها بر ترویج فعالیت های فرهنگی با مشارکت مردم در این بخش تاکید کرد.

وی در پایان از خدمات بی منت و۵۰ساله حاج “سید حسن برومند” یار دیرین انقلاب ، امام وولی امر در شهر آیسک تقدیر کرد واز وی بعنوان یک نعمت در منطقه یاد کرد.وی تداوم حضور جوانان این منطقه در حوزه های علمیه را خواستارشد.

Views – 698

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*