تازه ها
خانه / اخبار / حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نصیرایی، نماینده مردم در بخش آیسک
حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نصیرایی، نماینده مردم در بخش آیسک

حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نصیرایی، نماینده مردم در بخش آیسک

نماینده مردم فردوس، طبس, سرایان و بشرویه در مجلس یازدهم:

نیازها بر اساس هر منطقه باید اولویت سنجی شود

عرب نجات- نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس یازدهم گفت: اولویت ها و نیازهای منطقه با شناخت مسئولین احصا و دنبال گردد.
به گزارش پایگاه خبری آیسک؛ حجت الاسلام و المسلمین «مجید نصیرایی» در جمع مسئولان و معتمدین بخش آیسک اظهار کرد: اکنون آنچه به عنوان یک اولویت مهم وجود دارد موضوع جهش تولید است.
وی افزود: اکنون باید مساله اشتغال، توجه به صنایع، معادن و … به عنوان اولویت مورد توجه قرار گیرد و طرح ها و برنامه ها در این خصوص به سرعت عملیاتی گردند
وی ابراز داشت: تجربه مدیریت کرونا در کشور تجربه خوبی بود که نشان داد اگر ظرفیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … کشور در کنار هم قرار گیرند شاهد جهش تولید خواهیم بود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: خوشبختانه مدیران استانی هم با انگیزه آماده بکار هستند تا با سرعت بر روی برنامه ها متمرکز شویم و آن را عملیاتی کنیم و امیدواریم با کمک مسئولین قدمی برای مردم برداریم.
حجت الاسلام و المسلین «رادمرد» امام جمعه آیسک نیز در این جلسه تاکید کرد: می بایست اولویت ها و نیازهای مردم به سرعت احصا و از تمامی ظرفیت های قانونی و موجود برای حل مشکلات مردم و پیشبرد اهداف استفاده گردد
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به شرایط و اولویت ها طرح ها و برنامه ها آماده و عملیاتی گردد.
خطیب جمعه آیسک ابراز امیدواری کرد: با گفتمانی که قالب مجلس است دغدغه های رهبر انقلاب مورد توجه قرار بگیرد و مشکلات مردم رفع گردد.
«غلامرضا صنعتی» رییس شورای اسلامی شهر آیسک نیز با برشمردن مشکلات منطقه ابراز داشت: ۹۰ درصد مردم منطقه کشاورز هستند اما افزایش هزینه های تولید و عدم ثبات بازار کشاورزان منطقه را مشکلات جدی مواجه کرده است.
وی به مشکلات دیگری از جمله ناحیه صنعتی، مسکن، مشکلات حوزه شهری و … اشاره و ابراز امیدواری کرد: مشکلات و مسائل پیش روی مردم توسط نماینده پیگیری گردد.

Views – 433

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*