تازه ها
خانه / اخبار / سخنان مهم نماینده ولی فقیه  در جمع مردم سرایان وبخش های تابعه
سخنان مهم نماینده ولی فقیه  در جمع مردم سرایان وبخش های تابعه

سخنان مهم نماینده ولی فقیه  در جمع مردم سرایان وبخش های تابعه

 

 

 

آیت الله عبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان جنوبی لحظاتی قبل در همایش بزرگ حماسه ۹دی شهرستان سرایان سخنرانی کرد.به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ،ایت الله عبادی با تاکید بر شناخت دوست و دشمن از همدیگر گفت: اگر در این مساله شخصی دچار اشتباه شود اولین چیزی که دچار آن میشود این است که دین خود را از دست میدهد.

وی با بیان اینکه بصیرت ،شناخت دوست از دشمن است گفت: نهم دیماه روز بصیرت است و آنچه که امروز در داخل کشور و در منطقه و چه در سطح بین الملل مهم است این است که این مساله باید بدرستی فهمیده شود و بصیرت نسبت به ان درست اعمال شود.

وی گفت: امواج فتنه که فضای اجتماعی را تار میکند نتیجه اش آن است که دوست و دشمن را نمی توان تشخیص داد.همانگونه که درسال ۸۸وقایعی تلخ اتفاق افتاد و آن زمان با درایتهای رهبر فرزانه انقلاب در رهبری جامعه مردم راه را پیدا کردند و آن حماسه ماندگار را خلق کردند.

وی گفت: فتنه ۸۸ نه اولین فتنه بود و نه آخرین فتنه هست ،در شرایط دنیای امروز که بصورت یک دهکده درآمده است  با هر اسم و حزب و مکتبی ، همه اینها تنها یک چیز است و تنها تفاوت آنها در اسم آنهاست، تنها دو قطب وجود دارد ،قطب خدا وتوحید و در مقابل آن استکبار جهانی که امروز در قالب غرب مطرح است.

آیت الله عبادی افزود: فتنه ها همچنان در کمین اند و هر روز باید آماده و دارای بصیرت کافی برای خاموش کردن فتنه ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه  گفت: دوستی و دشمنی اصل دین است  و آنهایی که از شناخت این مرحله بیگانه اند ممکن است نماز و روزه بخوانند و مستحبات بجا آورند اما وقی در مسیر ولایت حقیقی قرار نمیگیرند اعمال آنها میشود یک عمل فیزیکی که نتیجه و فایده ای ندارد.

لذا مساله دوستی و دشمنی و اینکه آنچه موجب کمال انسان میشود از طریق الی الله و دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خدا این مساله تعیین کننده است.

وی در پایان از حضور گسترده مردم در مراسم بزرگداشت ۹دی در شهرستان سرایان تشکر کرد وبرای مردم مکتبی و انقلابی آن آرزوی موفقیت کرد.

photo_2017-01-01_10-56-57-copy

 

Views – 1137

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*