تازه ها
خانه / اخبار / خطبه های نماز جمعه ۱۳-۱۰-۹۸ آیسک
خطبه های نماز جمعه ۱۳-۱۰-۹۸ آیسک

خطبه های نماز جمعه ۱۳-۱۰-۹۸ آیسک

امام جمعه موقت آیسک :ملت مقاوم ما در پشتیبانی از ولایت فقیه همچون سردار سلیمانی عمل خواهند کرد

حاتمی / امام جمعه موقت آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ پس ازسفارش به رعایت تقوای الهی در ادامه مباحث هفته‌های قبل پیرامون «مشورت و اهمیت آن از نگاه آیات و روایات» گفت :مشورت با سه دسته از اشخاص شامل افراد، ترسو و بخیل و حریص نهی شده است.
حجت الاسلام «مهدی آجری» افزود: در بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی و شوراها نیز یکی از نکات مهم تایید صلاحیت افراد است که معمولاً برای این مهم با مشورت جمعی تصمیم‌گیری می‌شود.
خطیب موقت نماز جمعه آیسک در خطبه دوم با تسلیت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن محکوم کردن جنایات تروریستی آمریکا گفت :دشمن بداند با این جنایت خواب خوشی نخواهد داشت و ملت ایران انتقام سختی از استکبار جهانی خواهند گرفت.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی قاسم سلیمانی های زیادی دارد تاکید کرد: ملت مقاوم ما در پشتیبانی از ولایت فقیه همانند سردار سلیمانی عمل خواهد کرد.
وی در ادامه با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه به تشریح شخصیت حضرت فاطمه س پرداخت و ولایت مداری، ساده زیستی و گره‌گشایی از محرومان و فقرا را از ویژگی‌های آن بانو بیان کرد.
وی با بیان اینکه حضرت زهرا س نمونه یک انسان مجاهد و مسئولیت پذیر بود اظهار کرد: سردار قاسم سلیمانی هم با تأسی به حضرت زهرا س از آن حضرت الگو گرفت و در بسیاری از کشورهای منطقه جانفشانی کرد.
وی با گرامیداشت سالگرد قیام ۱۹ دی ماه مردم قم گفت :درس امروز ما از این حادثه شناخت دشمن است و همه باید با زمان شناسی و به هنگام عمل کردن در راه تحقق آرمان‌های امام و انقلاب گام برداریم و اگر راه را شناختیم و پشتیبان ولایت فقیه باشیم دشمنان نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند.

Views – 194

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*