تازه ها
خانه / اخبار / خطبه های نماز جمعه ۸آذرماه

خطبه های نماز جمعه ۸آذرماه

حجت الاسلام و المسلمین عرب در خطبه های نماز جمعه امروز فرمودند:برای اینکه انسان به به تقوی الهی دست یابد باید در روابط خود با خداوند,خود و دیگران و اطرافش مراقب باشد که حق و حقوقات آنان را بدرستی به جا آورد.

ایشان در بخشی از سخنانشان بر بدست آوردن حلال تاکید کردند چرا که بر اساس احادیث و روایات خوردن روزی حرام باعث می شود سایر عبادات مورد قبول حق قرار نگیرد.ایشان لقمه ی حرام را یکی از عوامل بوجود آمدن حادثه ی عاشورا دانستند.

حجت السلام عرب افزودند:اگر انسان تقوی الهی را در همه لحظات عمر خود رعایت کند مشکلات مادی و ومعنویش حل خواهد شد.

ایشان با اشاره به روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین گفتند:برخی مسائل و حوادث منطقه بدلیل آن است که می خواهند اذهان را از مساله فلسطین دور کنند تا رژیم منحوس صهیونیستی دست به هر کاری  بزند کسی متوجهش نشود.

خطیب جمعه آیسک با اشاره به مذاکرات هسته ای گفتند با درایت رهبر انقلاب و صلابت و ایستادگی ملت ایران و تلاش هییت مذاکره کننده مذاکرات به نتیجه رسید که البته توافقات اولیه است و باید منتظر باشیم.ایشان افزودند:انعکاس این مساله در رسانه های جهان نشان از جایگاه مهم ایران در تعاملات بین المللی دارد.و این مساله اهمیت ایران در منطقه را نشان می دهد.ایشان گفتند:عربستان و رژیم صهونیستی بسیار از این مساله نارحتند چرا که آنه خواهان انزوای بیشتر ایران هستند.

ایشان با اشاره به تعارضاتی که در بیان جزییات توافقنامه ایران و۵+۱در صحبت ها ی مسولین در داخل کشور و غربی ها هشدار دادند و گفتند امیدواریم جزییات آن چیزی باشد که ما از مسولین کشورمان میشنویم.ایشان به طرف غربی هشدار داد ند که اگر به به حیله گری ادامه دهند و بخواهند رویه گذشته را دنبال کنند بدانند مردم ایران از مبارزه با استکبار خسته نمی شوند.

درباره‌ی adine8

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*