تازه ها
خانه / صوت / خطبه های ۱-۱-۹۳ صوتی
خطبه های ۱-۱-۹۳ صوتی

خطبه های ۱-۱-۹۳ صوتی

۱۳۹۳-۱-۱

نماز جمعه ۱-۱-۹۳

در اولین روز از سال جدید و  در نخستین نماز جمعه سال ۹۳ به امامت حجت الاسلام و المسلمین عرب  امام جمعه محترم  مردم ضمن حضور باشکوه در آیین عبادی سیاسی ضمن تبریک سال نو به همدیگر از بیانات خطیب محترم جمعه استفاده نمودند.

ایشان در بیانات خطبه اول با توصیه همگان به تقوا عید را روزی که در آن معصیت خدا شود دانستند وافزودند “دعا برای تغییر قلبها لازم است چون کسی که قلب او مریض است تمام اعمال او دچار شکال است.  تغییر در قلبها و بصیرتها و پرهیز از انحراف در قلب باید خواسته همه باشد. انحراف در قلبها عامل نفاق و بدبختی جامعه است.  دلبستگی به دنیا از جمله عواملی است که سبب کوری و قساوت قلب می شود”..

خطیب جمعه شهرمان در خطبه دوم ضمن اشاره به اتفاقات مهم سال ۹۲ از تحقق حماسه سیاسی ملت ایران طی حضور پر شکوه در حماسه انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر دادند و گفتند: ” در ۲۲ بهمن مردم نشان دادن که از آرمانهای خود قدمی عقب نخواهند نشست.”

ایشان به مباحث دیگری از جمله: توافق ژنو؛ مسایل هسته ای ، مباحث دفاعی ، تروریسم و تفسیر غلط امریکاییها و نطام سلطه اشاراتی داشتند.

همچنین افزودند امسال برابر درخواست مقام معظم رهبری باید ملت ایران خود را قوی کند تا در مقابل زور تسلیم نشود. در ادامه به تبیین اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی و وظایف مردم و مسئولین پرداخته و از همگان تقاضای همکاری نمودند.

 

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*