تازه ها
خانه / اخبار / جلسه معتمدین، خیرین و مسئولین شهرستان با امام جمعه محترم

جلسه معتمدین، خیرین و مسئولین شهرستان با امام جمعه محترم

در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و با درخواست فرمانداری شهرستان جلسه ای در محل نهاد امامت جمعه آیسک پیرامون مسائل مواد مخدر با حضور فرماندار، دادستان ، فرماندهی انتظامی و فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سرایان به همراه بخشدار آیسک، شورای اسلامی آیسک و جمعی از معتمدین و خیرین بخش که به دعوت امام جمعه محترم در جلسه حضور داشتند تشکیل شد.

امام جمعه محترم شهر آیسک در این جلسه با اشاره به فرصت ماه مبارک رمضان برای تقویت اخلاص در تمام کارها و در تمام سال دعوت کرد. در ادامه پیرامون مسائل مطرح شده توسط مسئولین، به این نکات اشاره فرمودند:

ـ مسئله اعتیاد مشکلات فراوانی را بوجود می آورد و خیلی از بزهکاری های اجتماعی  مثل دزدی و مسائل خانوادگی و فقر ناشی از این مسئله است.

ـباید یک کار فرهنگی عمده انجام گیرد تا جامعه به سمت و سوی دینداری بیشتر بروند زیرا اگر بتوانیم جامعه متدین خوبی را داشته باشیم رواج اعتیاد کمتر می شود

ـ باید کلاسهای آموزشی برای خانواده ها در برخورد با معتادین و شیوه ی ترک دادن آنها برگزار شود

ـ بعد از ترک دادن معتادین در کمپ ها، آنها به حال خود رها نشوند و با کمک خیرین از بازگشت آنها به اعتیاد با روشهای مختلف جلوگیری شود

ـ نقش معتمدین و خیرین در معرفی افراد به کمپ ها پررنگ تر شود

ـ نقائص قانونی برخورد با توزیع کنندگان باید برطرف شود و مردم و مسئولین در برخورد با توزیع کنندگان، دست به دست هم دهند و با حداکثر توان جلوی آنها را بگیرند.

در پایان امام جمعه محترم ضمن تقدیر از معتمدین، خیرین و مسئولین، خواستار ایجاد کارگروهی برای بررسی مشکلات مواد مخدر در بخش آیسک شد.

 

درباره‌ی adine4

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*