تازه ها
خانه / اخبار / دیدار اعضای ستاد نماز جمعه با امام جمعه محترم
دیدار اعضای ستاد نماز جمعه با امام جمعه محترم

دیدار اعضای ستاد نماز جمعه با امام جمعه محترم

حاتمی/ اعضای ستاد نماز جمعه شهر آیسک عصر دیروز ۱-۷-۹۷ با حجت الاسلام و المسلمین «راد مرد »امام جمعه جدید این شهر دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا اقای«حسین خیاط» مسئول ستاد نماز جمعه شهر آیسک با اشاره به برگزاری۲۸۵ جلسه ستاد نماز جمعه از بدو تاسیس نهاد امامت جمعه آیسک، از تلاش خالصانه اعضای ستاد نماز جمعه برای انجام فعالیت های مختلف فرهنگی و اجتماعی در این مدت خبر داد .

وی افزود: ستاد نمازجمعه آیسک همواره جزو ستادهای فعال استان بوده که طی سالهای ۹۴ و ۹۶ به عنوان ستاد نمونه استانی معرفی شده است. وی از وقت گذاشتن اعضای محترم و حضور مستمر و همکاری تنگاتنگ و آنان تشکر کرد .

در ادامه معارفه اعضای ستاد نماز جمعه آیسک انجام شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین «رادمرد» امام جمعه آیسک نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های خالصانه یکایک اعضای ستاد نماز جمعه این شهر اظهارداشت: رضایت خدا در هر عرصه ای باید مد نظر باشد و در هر موقعیت، مقام و مکانی که هستیم اگر می‌خواهیم کار فرهنگی موثر و اثرگذار باشد باید کار خالصانه و برای خدا انجام شود.

به گفته وی در این راه مقدس با فضاهای موجود در جامعه برای کار کردن و رسیدن به هدف نیاز به ابزار مقدس و نورانی داریم .وی گفت: خوشبختانه در ستاد نماز جمعه شهر آیسک نخبگان، متنفذین و ایثارگران نقش آفرینی می کنند.

وی با اشاره به سوابق کار و تلاش عزیزان عضو ستاد نماز جمعه شهرها آیسک اظهار داشت: موفقیت های مختلف ،مردم آیسک را در همه عرصه ها زبانزد کرده است.

وی تصریح کرد: همین راه و مسیر را با تمام توان وهمت وبا اخلاص، همه با هم ادامه دهیم .ناطق اظهار داشت: مدیون اقدامات حجت الاسلام« عرب»نیز هستیم و موفقیت‌های این شهر بخش اعظم آن را مرهون زحمات ایشان می دانیم .

ناطق با اشاره به لزوم ایجاد سند توسعه برای شهرآیسک گفت :نقشه جامع کشاورزی از صفر تا صد باید مشخص شود و مسیر حرکت وتوسعه و نیازهای مختلف این بخش ترسیم گردد.

به گفته وی در حوزه فرهنگی نیز نیاز به نقشه جامع فرهنگی داریم تا اهداف و برنامه ها از« مهد قرآن تا کانون های فرهنگی و دیگر فعالیت‌های مرتبط» در آن مشخص شده و پازل اثر بخشی را به وجود آورد .

وی بر تهیه یک برنامه پنج ساله برای توسعه بخش های مختلف شهر آیسک و رصد آن تاکید کرد.

Views – 174

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*