تازه ها
خانه / اخبار / دیدار امام جمعه اعضای ستاد نماز جمعه آیسک با بخشدار
دیدار امام جمعه اعضای ستاد نماز جمعه آیسک با بخشدار

دیدار امام جمعه اعضای ستاد نماز جمعه آیسک با بخشدار

photo_2017-01-18_15-37-32 دیدار با بخشدار

حاتمی/امام جمعه آیسک به همراه اعضای ستاد نماز جمعه این شهر،فرماندهان حوزه بسیج سید الشهدا وفرهنگیان پیشکسوت با حضور در بخشداری با بخشدار جدید آیسک دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عرب در سخنانی با تبریک انتصاب آقای برازنده در سخنانی به اهمیت مباحث فرهنگی در جامعه اشاره کرد وآن را مقدم بر اقتصاد و سیاست دانست.وی با بیان این که متاسفانه مطالبات رهبری در حوزه فرهنگی روز زمین مانده است افزود:استدعای ما این است که بخشدار هم در مباحث فرهنگی به معنای عام خودش کمک کنند ،همه دست به دست هم دهیم وبا توجه به آماده بودن ساز وکارهااناظار داریم دولتی ها حمایت ویژه ای داشته باشند.
وی در آستانه دهه فجر گفت:حرف انقلاب این بود که فضای دینداری راحت تر شودوعرصه کار فرهنگی فراهم شود.
در این دیدار “علی برازنده”بخشدار آیسک در سخنانی ضمن تقدیر از ابراز لطف امام جمعه محترم وهمراهان بر قانونمداری در انجام خدمت تاکید کرد و اولویت خودرا انجام کارهای برنامه ریزی شده و علمی دانست وبا توجه به اهمیت مقوله فرهنگی افزود؛این حوزه حساس وتاثیرگزار است لذا نباید شتاب زده عمل کنیم.وی از ناهنجاری های حوزه فضای مجازی ابراز نگرانی کرد و خواستار برنامه ریزی در شورای فرهنگ عمومی برای اقدامات پیشگیرانه در سطح بخش و شهر آیسک شد.
به گفته وی در شرایط فعلی هیچ جریان یا تفکری نمی تواند به تنهایی فکر کند وبه تنهایی کار انجام دهد پیروزی را به نام خود ثبت کند،این دیدگاه منسوخ شده و بنده با این تفکر مخالفم.
برازنده گفت:همه باید کمک کنیم و رسیدگی به مطالبات مردم در اولویت باشد.مردم را درگیر بازی های جناحی وسیاسی نکنیم .وی برونگرایی در آیسک تاکید کرد واز همه مسولان و اقشار مردم و دلسوزان خواست به رشد وتوسعه شهر وبخش آیسک کمک کنند.
وی بر ارائه طرح های علمی و منطقی برای توسعه همه جانبه بخش آیسک تاکید کرد.

Views – 844

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*