تازه ها
خانه / اخبار / دیدار امام جمعه محترم با مدیر آموزش و پرورش

دیدار امام جمعه محترم با مدیر آموزش و پرورش

۱۳۹۳-۳-۱۱

امام جمعه محترم به اتفاق تنی چند از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه با مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان دیدار نمودند. در این دیدار صمیمی خطیب جمعه محترم آیسک گفت: امیدواریم آنچه مدنظر اسلام و مقام معظم رهبری است در آموزش و پرورش اتفاق افتد. اگر بخواهیم  بدون توجه به تربیت به بحث تعلیم توجه صرف داشته باشیم  نه تنها تعلیم پیش نمی رود بلکه معضلاتی هم ایجاد می شود. این ظرفیت بزرگ در اختیار همه ماست . ما آماده ایم آنچه از دست ما ساخته باشد برای تربیت دانش آموزان انجام دهیم.

من نماز مسجد را تعطیل کردم و به مدرسه  ها می روم. این بستر که فراهم است انشا اله بیشتر فراهم شود ما این را یک فرصت میدانیم.  امام جمعه خطاب به مدیر محترم آموزش و پرورش تاکید کرد و کفت: حال که مسئولیت دارید با تمام قوت و توان کار کنید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جناب آقای کسمایی هم در ادامه گفت: آموزش و پرورش دامنه وسیعی دارد و این دو تعلیم و تربیت لازم و ملزوم همدیگر هستند و من توجه به بعد تربیتی را بیشتر از آموزشی قایل هستم. و یقین دارم از لحاظ تربیتی اگر اصلاح انجام  شود از لحاظ آموزشی هم پیشرفت اتفاق خواهد افتاد.  در همه جا در سایه اعتقاد به ارزشها پیشرفت حاصل شده است. من اولیاء شهر آیسک را پای کارتر و قابل تر می دانم. انشا اله در سایه همدلی ادامه پیدا کند. مشکلاتی در مدارس وجود دارد که در مدیریت مدارس باید ارتقاء انجام شود.

 

 

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*