تازه ها
خانه / اخبار / دیدار امام جمعه وشورای معاونان ستاد نماز جمعه با اعضای شورای اسلامی شهر آیسک
دیدار امام جمعه وشورای معاونان ستاد نماز جمعه با اعضای شورای اسلامی شهر آیسک

دیدار امام جمعه وشورای معاونان ستاد نماز جمعه با اعضای شورای اسلامی شهر آیسک

دیدار امام جمعه وشورای معاونان ستاد نماز جمعه با اعضای شورای اسلامی شهر آیسک

امام جمعه آیسک در معیت معاونان ستاد برگزاری نمازجمعه آیسک عصر امروز با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر آیسک با اعضای این شورا دیدار وگفتگو کردند.
در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین «رادمرد» امام جمعه بخش آیسک با تبریک مجدد انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر آیسک با رای قاطع مردم وتشکر از همکاری وزحمات منتخبین مردم در حوزه فرهنگی ونماز جمعه، اظهار داشت :شورای اسلامی شهر آیسک در دوره ششم دارای ترکیب هماهنگ، منسجم، همدل وهمراه با برنامه است که یک نعمت برای این شهر است. وی با تاکید بر اینکه از این فرصت باید بهترین استفاده برای خدمت به مردم را ببریم تصریح کرد :در فضای هماهنگی دولت، مجلس وقوه قضائیه ظرفیت خوبی ایجاد شده وحضور حاج آقای روحی رئیس شورای اسلامی شهر آیسک در شورای اسلامی استان بستر خوبی برای پیگیری مباحث مربوط به شهر وبخش آیسک است.
امام جمعه آیسک با بیان اینکه، نهاد امامت جمعه وستاد برگزاری نمازجمعه آیسک در خدمت بزرگواران شورای اسلامی شهر خواهد بود تا در زمینه های مختلف خدمات بهتری ارائه شود تاکید کرد :در حوزه فرهنگی با توجه به دستورالعمل های شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک نیاز به تعامل وهمکاری شورا وشهرداری داریم ودر این راستا علاوه بر شناساندن آیسک به تمام ایران وایرانیان لازم است که برنامه هایی در دستور کار باشد.
حجت‌الاسلام رادمرد با اشاره به بازخورد متبت پخش عزاداری محرم آیسک از شبکه های ملی وبین المللی سیما گفت :برای سال آینده نیاز به یک ورود جدی وبرنامه ریزی شده داریم واز همکاری همه هیات های مذهبی ودست اندرکاران ذیل شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک استفاده کنیم چرا که حوزه تاثیر گذاری آن زیاد است.
وی فعالیت های مذهبی شهر آیسک را پاشنه آشیل معرفی آیسک دانست وتصریح کرد: شهر آیسک در این مباحث دارای ظرفیت های فراوانی است که می شود روی آن سرمایه گذاری کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر آیسک نیز در سخنانی با تشکر از حضور امام جمعه وشورای معاونان ستاد نماز جمعه آیسک در شورا، تاکید کرد :فرهنگ انسان ساز وعوامل ساختن و پیشرفت است واعتقاد داریم که کارهای شورا وشهرداری هم باید دارای پیوست فرهنگی باشد.
«روحی» موفقیت شهر آیسک در برگزاری برنامه های جذاب فرهنگی و مذهبی را نتیجه رویکرد اتحاد، همدلی وهمراهی مردم ومسئولان دانست. وی با این دیدگاه که حق گرفتنی است از رویکرد شورای اسلامی شهر آیسک در دفاع از حقوق مردم وشهر خبرداد.
وی حمایت و تقویت ستاد نماز جمعه بعنوان پایگاه فرهنگی شهر آیسک را مورد تاکید قرار داد.
«جواد حاتمی» منشی شورای اسلامی شهر آیسک نیز از تدوین برنامه کوتاه مدت، میان مدت وبلند مدت در حوزه مدیریت شهری توسط این شورا خبرداد وپیشنهاد روز «فرهنگ آیسک» را مطرح کرد که به شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک پیشنهاد خواهد شد.
وی همچنین لزوم تالیف یک کتاب جامع بعنوان شناسنامه ومعرف شهر آیسک را یادآور شد واعلام کرد: بزودی با همکاری شهرداری آیسک زمینه عملی شدن این مهم فراهم خواهد شد.
استفاده از ظرفیت نماز جمعه، هماهنگی در برگزاری مراسمات مذهبی، توجه به موضوعات فرهنگی از تاکیدات دیگر اعضای شورای اسلامی شهر آیسک بود.
«حسین عرب» مسئول ستاد نمازجمعه بخش آیسک نیز با تاکید بر تقویت ارتباط شوراو شهرداری با این ستاد ولزوم انجام کار کارشناسی در طرح های مدیریت شهری گفت: علاوه بر حوزه فرهنگی، در بحث آسیب های اجتماعی وآموزش نیز باید شورای شهر ورود کند. وی از انتشار کتاب شهر آیسک ومعرفی ظرفیت های این شهر استقبال کرد.

برگرفته از پایگاه خبری آیسک

Views – 89

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*