تازه ها
خانه / اخبار / دیدار بسیجیان آیسک با امام جمعه
دیدار بسیجیان آیسک با امام جمعه

دیدار بسیجیان آیسک با امام جمعه

دیدار بسیجیان آیسک با امام جمعه

حاتمی / در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس ظهر امروز جمعی از مسئولان و بسیجیان شهر آیسک با امام جمعه دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ابتداآقای«عباس عربی» از پیشکسوتان بسیج در سخنرانی با تأکید بر لزوم هوشیاری و بصیرت بسیجیان بر حضور آنان در تمامی صحنه ها تأکید کرد.
در ادامه آقای«برازنده » بخشدار آیسک ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها در دهه اول محرم،از خدمات و زحمات حجت الاسلام والمسلمین عرب امام جمعه سابق آیسک تقدیر کرد وبرای امام جمعه جدید آرزوی موفقیت کرد.
وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دور شدن از فرهنگ ودوران اول انقلاب و دفاع مقدس را نگران کننده دانست و افزود:برخی خصیصه های خوب دوران دفاع مقدس فراموش شده و امروز شاهد آن هستیم که
دشمن با کاررسانه ای دارد القا می کند که مسئولان توان اداره کشور را ندارند. به گفته وی تکرار این مشکلات وایجاد یأس در مردم به نفع هیچکس نیست.
حجت الاسلام والمسلمین«رادمرد» امام جمعه آیسک نیز در سخنانی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس وتشکر از حضور بسیجیان با استناد به آیاتی از کلام وحی گفت:چون مومن هستید دشمن تلاش دارد شما را منزوی کند واین روند
مبنای قرآنی دارد چراکه اینها با اسلام و ایمان مشکل دارند. به گفته وی با این همه دشمنی اجانب و برخی مخفیانه با دشمن اظهار دوستی می کنند و پیام میدهند. وی افزود:قرآن در این باره حضرت ابراهیم را الگو معرفی می کند و مکتب ما پیام میدهد که شعار وحرکت شما مبنای قرانی دارد و امروز تنها کشوری که پرچم مبارزه با استکبار را برافراشته ،جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه آیسک تاکید کرد: همه باید پرچمدار این حرکت باشیم و از پیچ وخم ها عبور کنیم وی فرموده رهبری در راه صعودیم.
وی تصریح کرد:با ایمان، با صلابت واقتدار وبا تلاش بیشتر ومدیریت بهتر و همکاری بیشتر میتوانیم از گردنه ها ومشکل عبور کنیم.

Views – 210

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*