تازه ها
خانه / اخبار / دیدار فرمانده جدید سپاه ناحیه سرایان با امام جمعه محترم آیسک
دیدار فرمانده جدید سپاه ناحیه سرایان با امام جمعه محترم آیسک

دیدار فرمانده جدید سپاه ناحیه سرایان با امام جمعه محترم آیسک

دیدار فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه سرایان با امام جمعه آیسک

حاتمی / فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه سرایان و همراهان عصر امروز با امام جمعه واعضای ستاد نماز جمعه وجمعی از بسیجیان آیسک دیدار کردند.
در این دیدار که در نهاد امامت جمعه آیسک برگزارشد، حجت الاسلام والمسلمین «رادمرد» امام جمعه آیسک ضمن تبریک انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه سرایان، بر لزوم سرکشی از خانواده شهدا برای کسب روحیه در راه خدمت به مردم تاکید کرد. وی افزود :بواسطه گرفتاری در دنیا وغفلتها برخی وقتها خاطر جمع هستیم واز شهدا غفلت می کنیم، با خود احساس می کنیم که کارمان درست است ودر راه هستیم ولی اگر دقت کنیم به ناکجا آباد می رویم. وی در ادامه‌ گفت: تلاوت قرآن وتوسل به اهل بیت ع وبزرگان باعث بیدار شدن انسان می شود. امام جمعه آیسک اظهار کرد:نگاه ما باید شناخت دقیق اسلام ودستورات اسلام توام با معرفت عمیق باشد. حجت‌الاسلام رادمرد گفت : تغییر در نگاه‌ها وروشها بویژه برای کسانی که در لباس خدمت هستند ضروری است وهمه باید تلاش کنیم تا نزدیک شویم به منظومه فکری امامین انقلاب.
در ادامه سرهنگ پاسدار «علی فرخنده» فرمانده سپاه ناحیه سرایان در سخنانی با اشاره به اینکه در شهر آیسک قرارگاه مردمی فعال شده وکار تشکیلاتی انجام می شود، افزود؛ نکات کلیدی که باید بسیج وقرارگاه در آن حوزه جدی کار کنند و اساسی ترین کارها برای حل مشکلات،توجه به نقش زن وجایگاه خانواده است. وی با تاکید بر آسیب شناسی در مدارس دخترانه وتدریس سیره شهدا تصریح کرد :حرکت نیروهای انقلاب در بستر فضای مجازی نیازمند
کار قرارگاهی وهدفمند وهوشمندانه است. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه سرایان بر تقویت هنر انقلابی، تاکید کرد وافزود:خلا ها را باید با شادی اسلامی پرکنیم. وی، تقویت مطالبه گری مردم،احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنک خدمت وکار جهادی در بدنه دولت ومسولان، جذب وتربیت جوان مومن انقلابی را اولویت کار بسبجیان ودلسوزانه انقلاب بیان کرد. وی با بیان اینکه درسرگرمی های سالم واسلامی خلا داریم، لزوم برنامه داشتن در تمام حوزه های فرهنگی وهنری واجتماعی را خواستار شد.

Views – 671

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*