تازه ها
خانه / اخبار / دیدار مسئولان و بسیجیان با امام جمعه آیسک در اولین روز هفته دفاع مقدس
دیدار مسئولان و بسیجیان با امام جمعه آیسک در اولین روز هفته دفاع مقدس

دیدار مسئولان و بسیجیان با امام جمعه آیسک در اولین روز هفته دفاع مقدس

حاتمی /در اولین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس ظهر امروز مسئولان اجرایی بخش آیسک و جمعی از بسیجیان این شهر با امام جمعه آیسک دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ابتدا «حامددولتی» جانشین حوزه بسیج سیدالشهدای آیسک ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ازبرنامه‌ریزی برای گرامیداشت با شکوه این ایام خبر داد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین «علی رادمرد» امام جمعه آیسک در سخنانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: پس از چهل سال از پیروزی انقلاب و بیش ازسی سال از پایان جنگ تحمیلی آنچه برای ما ارزشمند است و باید متوجه آن باشیم این است که ملت ایران ملتی شجاع است و این شجاعت مردم دارای سابقه است.
به گفته وی مردم دراوج ظلم رژیم ستمشاهی تحت تعلیم یک روحانی شجاع و مبارز قرار گرفته و با نقش آفرینی و مجاهدت و فداکاری خود تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده اند.
وی با اشاره به اینکه به واسطه شجاعت دلیرمردان ما هیچ کشورو دشمنی قدرت نگاه چپ به ایران را ندارد گفت : دفاع مقدس نمایشگاه و دانشگاه بود و برکات دفاع مقدس و مجاهدات ایثارگران واستقبال از شهادت آنها هنوز درس فداکاری جوانان انقلابی ومدافعان حرم است. وی گفت: در کشور ما هنوز مردان مرد هستند، سربازان خمینی و رهروان خامنه ای تربیت شدگان مکتب حسینی آماده مبارزه در تمام عرصه ها هستند.
در ادامه این دیدار «علی برازنده» بخشدار ورئیس ستاد هفته دفاع مقدس بخش آیسک ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و دلاورمردی های رزمندگان گفت؛ درجنگ تحمیلی کسانی که در صحنه دفاع حاضر شدند با درک از شرایط منطقه جنگی حاضر شدند و درچنین شرایطی بود که مردم در پشت جبهه هم شرایط را پذیرفته بودند و انتظار و توقع هم همان بود.
به گفته وی آن روز حضور آحاد مردم در جبهه و حمایت مردم پشت جبهه از آنان پیروزی‌های دلنشینی به دنبال داشت.
وی افزود:چیزی که الان دشمن در تبلیغات رسانه ای و فضای مجازی تلاش می کندبه دنبال افزایش سطح توقع مردم نسبت به ظرفیت های کشور است تا با جنگ روانی زمینه‌های ناامنی را در کشور فراهم نماید.
وی بر توجه به این مهم تاکید کردو افزود: نظرسنجی‌های غلط و کارشناسی نشده برخی از آنها برای ایجاد نارضایتی ورسیدن به اهداف خودشان است که ان شالله با همراهی مردم از تمام گردنه‌های سخت عبور خواهیم کرد.

Views – 361

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*