تازه ها
خانه / اخبار / دیدار ناظران شبکه نظارت شورای نگهبان با امام جمعه بخش آیسک
دیدار ناظران شبکه نظارت شورای نگهبان با امام جمعه بخش آیسک

دیدار ناظران شبکه نظارت شورای نگهبان با امام جمعه بخش آیسک

در سالروز تاسیس شورای نگهبان انجام شد:
دیدار ناظران شبکه نظارت شورای نگهبان با امام جمعه بخش آیسک

حاتمی / امام جمعه بخش آیسک در دیدار ناظران شبکه نظارت شورای نگهبان این بخش با تشریح رسالت شورای نگهبان در سنگر دفاع از انقلاب، رسالت آن را هم وزن قانون اساسی دانست.
حجت‌الاسلام والمسلمین «رادمرد» افزود: هرچه از عمر نهاد شورای نگهبان می گذرد اهمیتش، در حفاظت از شرع مقدس بیشتر احساس می شود.
وی در ادامه، هجمه دشمن به این نهاد را نشانه اثر بخشی ونظارت درست این مجموعه دانست. وی با بیان اینکه این شورا در برگزاری انتخابات ها نقش کلیدی دارد و با نظارت استصوابی کارش را انجام می دهد افزود: از آنجا که منافع برخی اعم از حزبی وشخصی با وجود این نهاد تامین نمی شود نارضایتی هایی مطرح می شود، که به اعتقاد همه طبیعت ورود شورای نگهبان به مسائل این است.
امام جمعه بخش آیسک با اعلام اینکه، ناظران شورای نگهبان در انتخابات شوراها در سطح شهرستان واستان موثر هستند،تصریح کرد :تلاش این شبکه نظارتی این است که انتظارات مردم ورهبری را برآورده کنند در این راستااهمیت کار برکسی پوشیده نیست،لذا باید درمسیر تقویت آن کوشا باشیم.وی با اشاره به اینکه تضعیف شورای نگهبان هم صحیح نیست افزود: جایگاه قانونی شورای نگهبان نباید مورد خدشه قراربگیرد واین مهم مورد تاکید رهبری است ومعظم له همواره مدافع این مجموعه هستند. امام جمعه آیسک افزود:
نهادهای مشابه این شورا در دیگر کشورها با ساز وکار مشابه وجوددارد ولی ساختار اسلامی ندارد.
حجت الاسلام رادمرد در ادامه، تلاش برای تقویت این شورا وتبیین رسالت واهداف آن را خواستار شد وبا اشاره به اهمیت ویژه آن در دفاع از شرع وقانون اساسی، خواستار استفاده از ظرفیت جوانان در ادامه فعالیت شبکه نظارتی بخش آیسک شد.

Views – 443

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*