تازه ها
خانه / اخبار / راهپیمایی باشکوه روز ملی مبارزه با استکبار در آیسک

راهپیمایی باشکوه روز ملی مبارزه با استکبار در آیسک

همزمان با یوم الله ۱۳ آبان راهپیمایی باشکوه روز ملی مبارزه با استکبار در شهر آیسک برگزار شد . در این مراسم که امام جمعه، بخشدار و مسئولان محلی به همراه دانش آموزان و آموزگاران مدارس این شهر حضور داشتند راهپیمایی با طی مسیر چهار راه امام خمینی رحمه الله تا حسینیه ی شهدای آیسک با شعار های کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و … جنایات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار را  در سراسر جهان محوکم کرده و بار دیگر از این شیطان بزرگ ابراز تنفر کردند .

راهپیمایان با حضور در جوار شهدای گمنام در حسینیه ی شهدا با اجرای شعر حماسی مرگ بر آمریکا به سخنان امام جمعه آیسک گوش فرا دادند .  حجت الاسلام والمسلمین عرب در این مراسم گفت : مناسبت های یوم الله ۱۳ آبان نشان می دهد که آمریکا امّ الفساد و دارای خوی استکباری است .

وی با بیان اینکه امروز استکبار و در راس آن ها آمریکا در گوشه و کنار دنیا به کشتار انسان های بی دفاع مشغول است تصریح کرد : آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است و به دنبال ترویج اسلام هراسی و ایران هراسی است لذا شعار مرگ بر آمریکای مردم، امسال کوبنده تر از سال های قبل است و مؤیّد آن است که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و عهد شکن است .

به گفته وی تا زمانی که خوی استکبار یآمریکا وجود دارد و شعار مرگ بر آمریکا هم وجود خواهد داشت .

امام جمعه آیسک دانش آموزان و جوانان را به درس خواندن و جدیت در فراگیری علوم و فنون در کنار شناخت دشمن افزایش بصیرت فراخواند و تاکید کرد : امروز وظیفه اصلی شما درس خواندن و آگاهی از مسایل روز کشور و جهان اسلام است .

درباره‌ی adine4

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*