تازه ها
خانه / اخبار / سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری پس از نماز جمعه ۹-۹-۹۷+ صوت
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری پس از نماز جمعه ۹-۹-۹۷+ صوت

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری پس از نماز جمعه ۹-۹-۹۷+ صوت

حجت الاسلام ماندگاری در جمع مردم آیسک: چله انقلاب از ۱۹دی تا ۲۲ بهمن برگزار شود

حجت الاسلام و المسلمین «ماندگاری» ظهر امروز در اجتماع مردم شهر آیسک با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از دست اندرکاران خواست با برگزاری مراسم چله انقلاب از ۱۹ دی تا ۲۲ بهمن هر شب از زبان نسل های اول، دوم ،سوم و چهارم انقلاب دستاوردها و خدمات نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را طرح و دیدگاه های مردمی تبیین شود .
وب با اشاره به اینکه بعد از ۴۰ سال از انقلاب امروز جمهوری اسلامی ایران قدرتمندتر از همیشه در عرصه‌های داخلی و خارجی حضور دارد تصریح کرد: وظیفه ملت ما امروز شکرگزاری، پشیمان نشدن و استغفار نسبت به کم کاری های همه اقشار است.
وی با اشاره به اینکه امروز زمان تسویه حساب های سیاسی نیست و همه باید باور کنیم که کم کاری هایی داشته ایم افزود: مسئولان یا منتخب ما هستند یا منصوب ما و اگر در کشور مشکلات مدیریتی داریم باید انتخابمان درست و صحیح باشد.
ماندگاری افزود :در شرایط فعلی جامعه همه ما دو تکلیف داریم اولا نقاط قوت خود را بشناسیم و آنها را تقویت کنیم و نگذاریم سیاه نمایی در جامعه صورت گیرد و نقاط ضعف را برطرف کنیم ،ملت ما که جنگ هشت ساله وفتنه های متعدد را طی این ۴دهه پشت سر گذاشته است امروز نباید نگران تحریم و برخی سوء مدیریت ها باشد.
وی بر تقویت سه نقطه قوت ملت ایران شامل« مجاهدت، مقاومت و استقامت» تاکید کرد و افزود : قدرت جمهوری اسلامی ایران را دست کم نگیرید، امروز ایران بعنوان ام القرای جهان اسلام است و حضور فعال در عراق، سوریه ،یمن و …موید اقتدار و صلابت ایران است.

 

دانلود فابل صوتی : حاج آقای ماندگاری – چهلم انقلاب -۹-۹-۹۷

Views – 734

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*