تازه ها
خانه / اخبار / سیصد و نود و هفتمین جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه بخش آیسک
سیصد و نود و هفتمین جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه بخش آیسک

سیصد و نود و هفتمین جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه بخش آیسک

حاتمی/ در این جلسه برلزوم روشنگری وتبیین اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰تاکید شد.
در این جلسه امام جمعه بخش آیسک در سخنانی با اشاره به اهمیت انتخابات وتلاش برخی عوامل داخلی وخارجی برای ایجاد حواشی وکمرنگ کردن حضور آحاد مردم در انتخابات گفت:برخی هم از روی عدم آگاهی درصدد ضربه زدن به این حماسه ملی هستند لذا نیاز است کسانی که در جبهه انقلاب هستند ضمن رصد فضا و پاسخگویی مناسب، توطئه ها وشبهات را خنثی سازی کرده وبا روشنگری دربرابر فتنه ها عمل کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رادمرد، تلاش در این عرصه را وظیفه اول نیروهای جبهه انقلاب دانست وتصریح کرد:شبهاتی که این روزها در سطح کوچه وبازار مطرح است وبرخی از عدم حضور در انتخابات ورای دادن سخن می گویند نشانه کم اطلاعی آنان از اهمیت انتخابات ونقش رای آنهاست لذا اگر نسبت به روشنگری وتبیین امر انتخابات غفلت کنیم باید جوابگو باشیم.
وی افزود:اگر مدافع انقلاب هستیم ودغدغه داریم باید در هر مقطع وزمان وجایگاه شخصا وفردا ورود پیدا کرده ونسبت به شفاف سازی اقدام کنیم.
وی به اهمیت موضوع مطالبه گری وسوال از مسئولین اشاره کرد وافزود:اگر چه حضور مسئولان در بین مردم کمرنگ شده ولی مطالبه گری و انتظارات مردم به جای خود باقی است، لذا باید روحیه پاسخگویی در میان مسئولان شکل بگیرد.
امام جمعه آیسک برپایی میز خدمت در حاشیه نمازهای جمعه وجماعت ومطالب گری مردم را مهم ارزیابی کرد.
در این جلسه پس از تبادل نظر اعضا برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبیین وروشنگری در بحث انتخابات، در خصوص تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی ها ومانع زدایی ها » تبادل نطر شد وایجاد «روز بازار» در حاشیه مراسم نمازجمعه مصوب شد.
برنامه ریزی برای برگزاری نماز عید فطر ونماز جمعه از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

برگرفته از پایگاه خبری آیسک

Views – 162

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*