تازه ها
خانه / اخبار / شهردار واعضای شورای اسلامی شهر آیسک میهمان جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه
شهردار واعضای شورای اسلامی شهر آیسک میهمان جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه

شهردار واعضای شورای اسلامی شهر آیسک میهمان جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه

شهردار واعضای شورای اسلامی شهر آیسک میهمان جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه

اعضای شورای اسلامی شهر وشهردار آیسک, امشب میهمانان ویژه چهارصد وبیست ویکمین جلسه ستاد برگزاری نمازجمعه بخش آیسک بودند.
در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین «رادمرد» امام جمعه بخش آیسک با تقدیر از حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آیسک در این جلسه از روحیه همکاری وتعامل فرهنگی شورا وشهرداری در برابر رویکردها وانتظارات ودغدغه های فرهنگی ابراز خرسندی کرد وافزود: در حوزه فرهنگی یکی از دغدغه های ورود مجموعه شورا وشهرداری بود که در دوره گذشته به برگزاری مجالس جشن خلاصه شده بود.
وی افزود :انتظار داریم شورای ششم وشهرداری در موضوعات مهمی چون تحکیم خانواده، تعلیم وتربیت، ازدواج آسان، آسیب های اجتماعی، فصا سازی شهری واطلاع رسانی عمومی مناسبت ها، ورود کند واز ظرفیت های قانونی خود در این راستا استفاده نماید.
امام جمعه آیسک گفت:ضرورت دارد حوزه همکاری بین نهاد امامت جمعه، ستاد نماز جمعه، شورای اسلامی وشهرداری را در بحث فرهنگ توسعه دهیم.
در ادامه «حسین عرب» مسئول ستاد نماز جمعه آیسک با ابراز خرسندی از رویکرد فرهنگی شورا وشهرداری، درباره ویژه برنامه های هفته نوجوان مطالبی بیان کرد.
«حسین روحی» رئیس شورای اسلامی شهر آیسک نیز با بیان اینکه رسالت شورای شهر پس از انتخاب شهردار، بعنوان یک نهاد نظارتی نظارت بر فعالیت های شهرداری است، اظهار داشت : ورود شهرداری به موضوعات فرهنگی تابع ضوابط وقوانین است ودر جلسات شورای شهر نیز مباحث فرهنگی در اولویت قراردارد.
مهندس «مصطفی غلامی» شهردار آیسک نیز در سخنانی با اشاره به اینکه دیدگاه ما در پروژه های شهری استفاده از نظر تمام نخبگان، خبرگان وآحاد جامعه است تاکید کرد : با همراهی وهمکاری همه شهروندان، شهر اعتلا وتوسعه پیدا می کند و امام جمعه بعنوان پدر معنوی شهر می تواند با سکانداری امور فرهنگی وراهنمایی، موضوعات را طرح کنند وما هم امور را پیگیری کنیم.
به گفته وی وظیفه شهرداری در مناسبت ها فقط فضا سازی وبرگزاری جشن نیست وبه تناسب با تصمیم شورای اسلامی شهر می تواند در مباحث تحکیم بنیان خانواده، امور جوانان ونوجوانان، ازدواج آسان و… ورود کند ودر حوزه فرهنگ سازی واطلاع رسانی، نصب بنر واستند، اقدام کند.
وی از امام جمعه بخش آیسک خواست ضمن توصیه مردم به همکاری با شهرداری وهمت در پرداخت عوارض وقبوض نوسازی، مردم را برای آشتی با شهرداری توجیه کنند.
وی خاطر نشان کرد :پول وعوارضی که مردم به شهرداری پرداخت می کنند تماما صرف پروژه های عمرانی در همین شهرمی شود.
شهردار آیسک تاکید کرد :اعتلای شهر در گرو همدلی، اتحاد وهمت مردم ومسئولان است ودر سایه این همدلی شهری آباد، شاد وبا نشاط خواهیم داشت.

برگرفته پایگاه خبری آیسک

Views – 87

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*