تازه ها
خانه / اخبار / لزوم حفظ آمادگی دفاعی و تقویت ایمان
لزوم حفظ آمادگی دفاعی و تقویت ایمان

لزوم حفظ آمادگی دفاعی و تقویت ایمان

امام جمعه آیسک در رزم شبانه بسیجیان تاکید کرد:
لزوم حفظ آمادگی دفاعی و تقویت ایمان

حاتمی/پس از یک هفته دوره تداوم آموزش نیروهای بسیجی گردان ۳۰۲الی بیت المقدس بخش آیسک شب گذشته رزم شبانه این گردان با هدف آمادگی و انسجام در شمال شهر آیسک برگزارشد.
در این رزم انفجارات مختلفی انجام وگردان آموزش های عملی دوره را فرا گرفتند.
در این رزم شبانه حجت الاسلام والمسلمین عرب امام جمعه آیسک در سخنانی با تاکید بر لزوم حفظ روحیه بسیجی وامادگی دفاعی گفت: بسیجیان باید با الگو برداری از شهدا برای تداوم حفظ نظام و ارزشهای انقلاب مهیا باشند.
وی با اشاره به شیطنت های اخیر آمریکا گفت:اکنون پس از نابودی داعش در سوریه نوبت ازاد سازی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی است.
به گفته وی سر و صدای آمریکا در عالم به خاطر ترس از انسجام بسیج و فراگیر شدن این روحیه است وبه تعبیر رهبر معظم انقلاب از روی عجز است که آرامم قدس را بعنوان پایتخت رژیم منحوس اسرائیل اعلام کرده است.
وی افزور:تحلیلگران رژیم صهیونیستی چون شما بسیجیان آماده و پرتوان را می بینند و نیروی ایمانی ما را می بینند ازبین رفتن اسرائیل را زودتر از ۲۵سال اعلام می کنند.
به گفته وی نیروی قدس سپاه به همین خاطر نام گذاری شده چون نا آماده حرکت هستیم ،حرکت برای رهایی قدس شریف .
حجت الاسلام والمسلمین عرب تمرین در عرصه نظامی واماندگی بسیجیان را در کنار تقویت قدرت ایمان مهم توصیف کرد وافزود؛ شهدای بزرگوار ما قبل از عرصه نظامی در عرصه خودسازی کار کردند و نماز شب های نیمه شب آنان کار را به جایی رسانده بود که در مقابل هیچ خطری خم به ابرو نمی آوردند.
وی مدافعان حرم را نمونه این بسیجیان برشمرد وافزود:نیروهای مخلص بسیج عظیمی که در سایر کشور های منطقه را افتاده است فضا را برای ظهور امام زمان عج آماده می کنند.

درباره‌ی admin

۷ نظر

  1. درود فراوان .بسیار عالی

  2. بسیار سپاسگذارم

  3. وقتتون بخیر .بسیار عالی بود

  4. وقتتون بخیر .بسیار عالی بود

  5. واقعا ازتون ممنونم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*