تازه ها
خانه / اخبار / مشارکت ۳۰ میلیون تومانی خیران برای ساخت نماز خانه دبیرستان شهید علمدار آیسک

مشارکت ۳۰ میلیون تومانی خیران برای ساخت نماز خانه دبیرستان شهید علمدار آیسک

 

 

جمعی از مدیران و خیران موسسه خیریه مرتضوی مشهد با حضور در شهر آیسک از دبیرستان شهید محمد رضا علمدار این شهر بازدید کرده وبرای ساخت نمازخانه در این آموزشگاه ۳۰میلیون تومان اختصاص دادند.

بلند پور از اعضای هیات مدیر ه خیریه مرتضوی مشهدبا اشاره به اینکه این خیریه ۵۰سال قدمت دارد گفت:طی ده سال اخیر ۱۰۰ طرح آموزشی در استان خراسان جنوبی(۹۰طرح در سربیشه و۱۰طرح در سرایان)اجرا کرده است.

وی پس از مشاهده شرایط نامناسب دانش آموزان دبیرستان شهید علمدار آیسک در برگزاری نماز جماعت در راهرو مدرسه واعلام نیاز مدیر دبیرستان ،اعلام کرد این خیریه ۳۰ میلیون تومان به احداث نماز خانه با زیربنای۱۰۰مترمربع در این دبیرستان اختصاص می دهد و هفته آینده تفاهم نامه آن منعقد خواهد شد.

در این بازدید طرح دو کلاسه این آموزشگاه که با مشارکت خیری بنام بی بی ماشاالله خادم باشی از اعضای این خیریه با زیربنای ۱۲۵متر مربع  ساخته شده افتتاح شد.

در این مراسم کسمایی رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان سرایان با تشکر از مشارکت خوب خیریه مرتضوی در توسعه مراکز آموزشی و اهدای البسه و مواد غذایی به  دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان خواستار مشارکت آنان در ساخت نمازخانه دبیرستان شهید علمدار،توسعه دو کلاس در آموزشگاه ۱۵ شعبان وتوسعه دو کلاس در دبیرستان شادروان  خدیوی شهر آیسک شد.

وی افزود:با مشارکت خیران و همکاری اولیا طی ۳ه سال اخیر شهرستان سرایان رتبه اول را در جذب اعتبارات سیستم گرمایی مدارس کسب کرده وتمام مدارس شهرستان شوفاژ کشی شده است.

حسن رضا خزائی مدیر دبیرستان شهید علمدار آیسک نیز با تشکر از مشارکت خیران در توسعه دو کلاس جدید در این دبیرستان خواستار مشارکت خیران بزرگوار در ساخت نماز خانه این آموزشگاه شد

 

 

Views – 826

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*