تازه ها
خانه / اخبار / مهلت یک هفته ای امام جمعه بخش آیسک به شورای تامین شهرستان: به شق نهر ها وتخریب ها در انتقال آب قنوات به آیسک پایان دهید
مهلت یک هفته ای امام جمعه بخش آیسک به شورای تامین شهرستان: به شق نهر ها وتخریب ها در انتقال آب قنوات به آیسک پایان دهید

مهلت یک هفته ای امام جمعه بخش آیسک به شورای تامین شهرستان: به شق نهر ها وتخریب ها در انتقال آب قنوات به آیسک پایان دهید

مهلت یک هفته ای امام جمعه بخش آیسک به شورای تامین شهرستان

به شق نهر ها و اقدامات مخرب در انتقال آب قنوات به آیسک پایان دهید

حاتمی / امام جمعه بخش آیسک شهرستان سرایان در خطبه دوم نماز جمعه شهر آیسک بابیان اینکه یکی از مسائلی که به یک دغدغه حل ناشدنی به ظاهر تبدیل شده است و آن هم مربوط به آب قنوات است افزود: برابر وقفی که اتفاق افتاده و مورد تایید قدیمی هاست و از روستای مصعبی عبور می کند، برابر ضوابط تعیین شده در وقف و شرایط استفاده آن آب برابر توافقات بزرگان و قدیمی ها همه بهر مند شوند، اما یک فردی پیدا شده که سالیان سال امان همه را بریده است و همه می دانند قضایا به چه شکل است ، هم مسئولین می دانند و هم مردم محترم آن دیار می دانند و هم مردم شهر آیسک می دانند به چه کیفیت است، نیازی نیست از شق نهر ها ، از اقدامات مخرب حرفی بزنم.
حجت‌الاسلام والمسلمین رادمرد امام جمعه بخش اظهار داشت :حالا چرا این فرد اینچنین محکم و بدون محابا وارد می شود و اقدامات خودش را انجام می دهد و هیچ کس جلودارش نیست ، نمی دانم!
وی تصریح کرد :ما چیزی را خارج از حق نمی خواهیم انجام شود ، در اینجا مسئولین مربوطه خصوصا شورای تامین شهرستان ضعیف وارد شده است ، ما به وحدت و انسجام نیاز داریم که در بخش کارها و برنامه ها در راستای توسعه و پیشرفت رقم بخورد، نمی شود یک فردی بیاید اعصاب همه ی مردم هم آن روستا و هم شهر آیسک را به هم بریزد برای یک خواسته های واهی.
ناطق تاکید کرد :این وظیفه شورای تامین است که مقتدارانه وارد شود و قضیه را تمام کند ، آقایان شما که از حقایق خبر دارید ، چرا وارد عمل نمی شوید؟ ، چرا خودتان را متوقف کردید بر شکایت که آن هم شده است؟اخیرا لکن باز هم اقدام مثبت و خاتمه بخشی صورت نمی پذیرد، خودتان بفرمایید چند سال است این موضوع دارد مردم را اذیت می کند.
امام جمعه بخش آیسک تاکید کرد :اگر شورای تامین شهرستان(سرایان) حریف نیست، از شورای تامین استان(خراسان جنوبی) می خواهیم ورود جدی بکند و مسئله را حل کند ، تعجب است که یک نفر اینگونه عمل می کند و هیچ کس جلودارش نیست، مگر به کجا وابسته است؟
من به عنوان امام جمعه بخش آیسک که صلاح و مصلحت بخش آیسک را باید در نظر بگیرم و حرف بزنم و موضع گیری کنم، لذا به شورای تامین شهرستان یک هفته مهلت می دهم این موضوع را خاتمه دهد، اگر توان و قدرت ندارند ، از شورای تامین استان می خواهم تا هفته آینده مسئله را برای همیشه خاتمه دهد و بگونه ای اقدام کنند تا کسی جرات نکند خارج از حد و حدود خودش حرفی بزند و بیشتر از حقی که دارد حرفی به گزاف بگوید.. حجت الاسلام والمسلمین رادمرد اظهار داشت: من نمی خواستم مسئله به خطبه ها کشیده شود لکن نزدیک به سه سال که در این بخش توفیق خدمت داشتم، در جلسات شرکت کردم و مطالب را شنیدم ، اقدامات را دیدم و هنوز مسئله ساز است ، ورود به این مسئله اولا شاید وظیفه بنده نباشد اما وحدت و انسجام منطقه خط قرمز ماست و هر کسی بخواهد در این عرصه ورود پیدا کند و این وحدت و انسجام را خدشه دار کند بنده محکم مقابل او خواهم ایستاد لذا از این جهت وظیفه اول خود میدانم، ورودکنم تا ان شاء الله این مهم بزودی حل شود.
در خور اشاره است، نمازگزاران با تکبیر الله اکبر سخنان امام جمعه بخش آیسک را تایید کرده وخواستار اقدام عاجل مسئولان شدند.

برگرفته از پایگاه خبری آیسک

Views – 119

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*