تازه ها
خانه / اخبار / نشست بصیرتی در آیسک
نشست بصیرتی در آیسک

نشست بصیرتی در آیسک

 

 

به مناسبت ۹دی سالروز حماسه تاریخی ملت ایران در دفاع از ولایت و نظام  وروز بصیرت ومیثاق امت با ولایت  نشست بصیرتی با حضور اقشار مردم شهر آیسک در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

در این مراسم “محمد علی جوان”از تحلیلگران مسائل سیاسی و اجتماعی در سخنانی از ۹ دی بعنوان نقطه عطف انقلاب و یادمان دفاع از انقلاب وحذف  لکه ننگ فتنه یادکرد وافزود:یوم الله ۹دی روز استقلال خواهی ملت ایران و فریاد علیه زشتی ها و پلیدی ها،روز دفاع از حریم  امامت وولایت بود.

وی با استناد به اعترافات سران فتنه و ایادی آمریکا گفت؛آنها در جریان جنبش سبز و فتنه به دنبال براندازی نظام و تخریب اصل ولایت فقیه وشخص رهبری بودند.

بی ثباتی کشورودست به دامن قهرمان شدن برای نجات کشور از بحران، دیگر هدف فتنه گران بود.

وی در تشریح خسارات فتنه ۸۸گفت؛به طمع افتادن دشمن،باج خواهی در پرونده هسته ای،دل نگرانی دوستداران انقلاب در دنیا،مخدوش کردن چهره نظام،شهادت ۲۳جوان بسیجیوخسارات مالی سنگین وبی شمار مهمترین خسارات این جریان بود.

“جوان”در ادامه افزود:علت تحریم ایران نیز درخواست عوامل فتنه بود که با اعزام سخنگو به آمریکا تحریم فوری وسنگین ایران را خواستار شدند وباید گفت:تحریم ها انتقام جریان فتنه از ملت ایران بود.

وی با تحلیل موضوع تحریم و قطعنامه ۱۹۲۹شورای امنیت علیه ایران گفت:آنها تلاش کردند با تشدید تحریم شرایط را برای مردم غیر قابل تحمل کنند و دوباره جنبش سبز را درکشور احیا کنند تا به اهداف خود برسند.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد:تحریم تحفه جریان فتنه برای انتقام از مردم ایران بود.

وی گفت:وقتی آمریکایی ها جنبش سبز رادرحال مرگ دیدند به فکر فشار ترکیبی بر ایران افتادند ومعتبرسازی تهدید نظامی،عملیات ترور وخرابکاری،عملیات رسانه ای وجنگ روانی،رواج شبکه های موبایل، افزایش تحریم هاوگفتمان جدید فتنه را دنبال کردند.

به گفته وی ادعای اینکه مشکلات اقتصادی کشور به خاطر تحریم است یک دروغ بیش نیست چرا که به اقرارکارشناسان ۸۰درصد مشکلات اقتصادی ناشی ازناکارآمدی مسولان است.

وی فتنه امروز را اعتماد به آمریکا وروی زمین ماندن تاکیدات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی،ساماندهی فضای مجازی حقوق های نجومی دانست.

photo_2017-01-01_10-57-26-copy

Views – 1338

درباره‌ی جواد حاتمی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*