تازه ها
خانه / مراکز فرهنگی / مرکز سیدالشهداء / وصایای شهدای آیسک / وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر عبداللهی
وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر عبداللهی

وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر عبداللهی

وصیت نامه شهید گرانقدر علی اکبر عبداللهی

ede  

بسم رب الشهداء و الصدیقین

   این وصیّت نامه‌ها انسان را می‌لرزاند و بیدار میکند. امام خمینی (ره)

     شهادت نامه

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و به نام نامی حضرت محمّد (صلی الله علیه و آله) خاتم پیغمبران و به نام مهدی موعود امام زمان‌ (عج) و به نام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره)، وصیّت نامه‌ی خود را آغاز می‌کنم:

پدر و مادر عزیزم من چند مدّت بود که آرزوی رفتن به جبهه را داشتم تا اینکه امروز نصیب من شده است و من با خودم کمی احساس آرامش می‌کنم و از عذاب وجدانم کمی آسوده گشته‌ام.

و امروز توانسته‌ام به حول و قوّه‌ی خدا این ضعف را از بین ببرم و آماده‌ی جنگ در راه اسلام و جمهوری نو پای اسلام بشوم و بتوانم خون ناقابل خود را فدای اسلام و امام خمینی‌(ره) و ایران عزیز نمایم، شاید این خون من قبول درگاه حق قرار گیرد.

پدر و مادر عزیزم تا دیروز فرزندی بودم که هیچ ارزشی برای شما و ایران نداشتم و امروز شاید بتوانم برای شما و ایران ارزشی داشته باشم، من می‌روم در جبهه‌ها بر علیه صدّام و منافقین و وطن فروشان داخلی بجنگم که یا آنان را از بین ببرم و یا خود فدا شوم و قطرات خونم را بر سرزمین قهرمان‌پرور ایران در جبهه‌های جنگ بریزم شاید از آن لاله ریزد.

پدر و مادر عزیزم من در دوران زندگیم نتوانستم جبران زحمات شما را بنمایم و من می‌دانم که شما حق بسیار بزرگی برگردن من دارید و به خواست خدا شهادت نصیب من می‌شود.

پدر و مادر عزیزم خواهش می‌کنم بعد از شهادت من گریه و زاری نکنید، زیرا طبق آیه‌ی شریفه در قرآن: شهید زنده است و نمی‌میرد. پس بنابراین برای یک انسان زنده گریه کردن درست نیست

و همچنین می‌خواهم لباس سیاه به تن نکنید هیچکدامتان از افراد خانواده، و مخصوصاً بر تن پسرانم اصغر وسعید لباس سیاه نپوشید، زیرا که من از جدّم خجالت می‌کشم برای اینکه در صحرای کربلا یتیمان حسین (علیه السلام) بحر از آنان برداشتند و نگذاشتند که عزادرای کنند، ولی شما که آزادید هر وقت خواستید مجلس عزا بگیرید. به یاد شهدای گلگون‌کفن به خون خفته و شهیدان صحرای کربلا باشید.

و در آخر از خواهران و برداران و فامیلان می‌خواهم اگر یک وقتی بی‌ادبی نسبت به آنان کردم من را مورد عفو و بخشش خود قرار بدهید.

و همچنین همسرم، بی‌نهایت کمال تشکّر و قدردانی می‌نمایم که در زندگی سختی‌های بسیار سختی را تحمّل کردید.

همسرم از شما می‌خواهم همچنان زینب‌وار فرزندانم را تربیّت کنید و فرزندانم را نگذارید به راه بد هدایت شوند و آنها را به راه راست هدایت کنید.

و امیدوارم به کمک پدر و مادرم فرزندانم را تربیّت کنید، و با پدر و مادرم و پدر و مادرتان و تمام قومانم رفت و آمد قطع نشود و با همدیگر خوب و مهربان باشید که دیگران از شماها سرمشق بگیرند.

و از بابت بنده پسرانم، اصغر و سعید را دیده‌بوسی نمایید و تا فردای قیامت از آنها خداحافظی می‌کنم

و از همه‌ی شما خواستارم که رهرو رهبر باشید و هر وقت که نماز می‌خوانید دعا برای رهبر عزیز بکنید و همواره در هر کجا هستید انقلاب را یاری نمایید تا انقلاب عظیم ما به پیروزی کامل برسد انشاء الله .

و در پایان از کسانی که مردم را به راه راست و انقلاب اسلامی ایران هدایت می‌کنند و هر کسی که در راه انقلاب گام بر می‌دارد و زحمت می‌کشد بی‌نهایت تشکّر می‌نمایم.

و برادران قدر آن طور اشخاصی را بدانید و خدا جبران زحمات آنها را بدهد و خداحافظ، خداحافظ به امید دیدار قیامت

و سلام مرا به تمام مردم حزب‌اللهی آیسک برسانید.

                                                                                                                             

خداحافظ

علی اکبر عبداللهی

 

درباره‌ی admin

۲ نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*