تازه ها
خانه / مراکز فرهنگی / مرکز سیدالشهداء / وصایای شهدای آیسک / وصیت نامه شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی
وصیت نامه شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی

وصیت نامه شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی

وصیت نامه اول شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی

 

سردار شهید علیرضا عربی

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهم ارزقنی الشهاده خالصه فی سبیلک

ای خدای بزرگ و ای قادر متعال و ای بخشنده‌ی مهربان، که ما را به اسلام حقیقی و راستین که در این زمان، امام بزرگمان و رهبر کبیرمان، خمینی بت‌شکن پرچمدار آن است، هدایت کردی. از تو می‌خواهم که او را تا انقلاب حضرت مهدی «عج» و حتّی کنار آن حضرت برای ایران و مسلمانان جهان نگه داری، از تو خواستارم که اگر شهادات را نصیبم کردی، آنچنان شهادتی را نصیبم کن که بخاطر رضایت ذات مقدّست باشد، خداوندا مرا در صف شهدای اسلام قرار ده و مرا از بندگان مخلص خودت و مؤمنین به پیامبرت، حضرت محمّد (ص) و از شیعیان حضرت علی (ع) و از مطیعان ولی امرت حضرت مهدی «عج» و نائب بر حقّش خمینی عزیز قرار ده.

خدایا از تو می‌خواهم در لحظه‌ای که مرگم فرا می‌رسد از تمام دوستی‌ها و عشق و محبّت‌ها، جز دوستی و عشق و محبّت به خودت رهایم‌سازی، و مرا جزء بندگان خالصت به حساب بیاوری انشاءا…

و ای امام عزیز و فرزند پاک حسین، که ندای هل من ناصر ینصرنی برای اسلام سردادی، من هم امیدوارم که به ندای آسمانی تو لبّیک بگویم، و تا آخرن قطره‌ی خونم دست از اسلام و قرآن بر‌ندارم.

خداوندا رضایم به رضای تو، پروردگارا مخواه که دشمنان تو بر اسلام پیروز شوند، خداوندا آنها برای نابودی دین تو و حق و عدالت کمر بسته‌اند، و تو ما مسلمانان را یاری کن که آنها را شکست داده و نابودشان سازیم، خدایا خودت روح‌الله این مظهر پاکی و شهامت، و این نشانه‌ی اسلام راستین، این فرزند پاک محمّد (صلی الله علیه و آله) را برای مستضعفان جهان نگه‌داری فرما.

و امّا ای برادران و خواهران، امروز اسلام غریب است همانطوری که امام می فرمایند: خدمت به اسلام و حضور در جبهه‌ها واجب کفایی است، باید همه در این فریضه‌ی الهی شرکت کنید و خدمت به اسلام شهادت دارد و شهید آگاهانه این راه را انتخاب می‌کند، و برای وصول به این آگاهی، باید سرمایه‌گذاری عظیم کرد، باید خداوند و قرآن را شناخت و از مرحله‌ی ایمان و جهاد، تا مرز شهادت پیش رفت همانطور که قرآن می‌فرماید: «یا ایها الّذین آمنوا اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الأمر منکم» باید از پیشوایان شایسته‌ی دینی یعنی ولایت فقیه اطاعت کرد.

حال ای پدر و مادر و ای خانواده‌ام و شما سایر دوستان و آشنایان، امیدوارم مرا ببخشید و برای من قطره‌ی اشکی نریزید، بکه برای علی‌اکبر حسین و قاسم‌بن‌الحسن و ابالفضل‌العبّاس اشک بریزید، چون من خوشحالم که جان ناقابل خود را فدای اسلام کرده‌ام.

958 001

و امّا چند پیام:

۱-‌ برادران و خواهران محترم هیچ وقت اسلام، قرآن و شهداء را فراموش نکنید و در دعاها و نماز جماعت و جمعه شرکت کنید و غیبت نکنید که غیبت مایه‌ی نفاق است، گمان بد به کسی ندهید که همین بد‌گمانی‌ها جهنّم را برای انسان آماده می‌کند. همیشه در نظرتان این حدیث شریف را داشته باشید: المؤمن مرآت المؤمن

۲- پیام من برای برادران مسئول در کشور، مواظب باشید تا هوای نفس بر شما غالب نشود، برادران باید بدانند که هر چه پست و مقامشان بالاتر شود، مسئولیّتشان سنگین‌تر می‌گردد و امروز جامعه‌ی اسلامی به انسان‌های پاک و خالص احتیاج دارد که در رأس امور قرار گیرند.

۳- برادران؛ پایگاه‌های بسیج را تنها نگذارند و همه محض رضای خداوند در این جهاد مقدّس شرکت نمایند.

۴- از شما می‌خواهم که محلّ دفن جنازه‌ی من در آیسک باشد و مرا در کنار سایر شهدای‌ آیسک دفن کنید. برادران و خواهران، اگر قطعه‌ی شهدای آیسک نام‌گذاری نشده است آنرا به نام حضرت علی‌‌اصغر نام‌گذاری نمایید.

در پایان از تمام برادران و خواهرانی که لطف فرموده و جنازه‌ی من را تشییع نموده‌اند، سپاسگذارم.

 به امید پیروزی رزمندگان اسلام بر کفر جهانی و هر چه زود‌تر فرج حضرت مهدی «عج».  

سفارشم به همه‌ی شما: «وحدت ، وحدت» به امید دیدار قیامت.

خدمت‌گذار کوچک اسلام و قرآن علیرضا عربی

وصیت نامه دوم شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی 

 

Copy (2) of 958 001

 بسم رب الشهداء

و اعدوا لهم مااستطعتم من قوه

وصیّت‌نامه‌ی اینجانب علیرضا عربی

خدایا خمینی را حفظ کن و او را نصرت ده تا نتیجه‌ی خون ما شهیدان این مملکت را به ثمر برساند .ما گور شیطان بزرگ آمریکا و همه‌ی شیطان‌های کوچک را با جریانِ سیلِ خونِ سرخِ خود خواهیم کَند. آمین

خدایا وقتی به خاکم می‌سپارند یادم باشی، چرا که در زنده بودنم همیشه با یاد تو همراه بودم. خدایا دل پر درد  پاسداران اسلام را با فتح و پیروز کردن بر کافران، خوشحال و شاد گردان.آمین

 خدایا هنگام شهادت، در هنگام رفتن از دنیای زشتی‌ها و گناه‌ها، بر من قلم عفو بکش.

خدایا کمک کن تا یاران خمینی پیروان صدّیق مکتب تو، در جنگ با دشمنانِ بشریّت، استکبار جهانی را به سرکردگی آمریکا و همه‌ی عواملش نابود کنند، و با صدور انقلاب اسلامی، زمینه‌ی ظهور حضرت مهدیِ موعود «عج»، آن منتقم و امید مستضعفان را فراهم سازند. خدایا خمینی را حفظ کن و او را نصرت ده تا خون شهیدان این مکتب را به ثمر نهایی برساند و با گسترش حکومت عدلِ جمهوری اسلامی ، زمینه‌های ظهور آن موعود منتقم را فراهم سازد.

خدایا راه جهاد بر عاشقان مشتاقت را نمایان کن، تا هر چه زود‌تر از این عذاب فراق و دوری خلاصی یابند.

خدایا دشمنان تو، کافران، مشرکان و منافقان کورند، و نمی‌فهمند که مجاهدان انقلاب اسلامی، آخرین قطره‌ی‌ خون خود را در راه استقرار حکومت الله و یاری روح‌الله این بزرگ رهبرِ مجاهد نثار خواهند کرد. برادران راه امام را بیابید، که خطّ امام،  خطّ اصیلِ مکتبِ تعالی ‌بخش اسلام است. و از یاد خمینی بزرگ تا نثار جان ناقابل دست نکشید. خدایا امام و پیشوای ما را نصرت عنایت فرما. و خدایا از عمر من بردار و بر عمر او بیفزای.

                                               به امید پیروزی اسلام بر کافر جهانی                                                                              پاسدار عضو سپاه فردوس

                                                                                                                                     علیرضا عربی ۶۰/۳/۲۵

   وصیت نامه سوم شهید گرانقدر سردار علیرضا عربی

 

123

بسم الله الرحمن الرحیم

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌ا… امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون

وصیت نامه‌ی علیرضا عربی

این معجزه‌ی بزرگ قرن و این پیروزی بی‌نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حفظ و نگهبانی است، و امّا حقیر تا به حال مرده بودم و در این لحظه آغاز جهاد می‌کنم.

شهادت ؛ انسان را به درجه‌ی اعلای ملکوتی می‌رساند، چقدر شهادت در راه خدا زیباست و مانند گُل محمدی می‌ماند که وارثان خونِ پاکِ شهید، از آن می‌بویند. خدایا شهادتم را در راه اسلام و قرآن و امام زمان «عج» برسان. خدا من را ببخش، و اسم من را در طومار سربازان امام زمان «عج» تثبیت بگردان. خداوندا قوانین اسلام را در سراسر جهان پیاده بگردان.

 ای پدر ارجمندم و ای مادر مهربانم، ای خانواده‌ی عزیزم و ای فامیل مهربان و ای ملت حزب‌الله؛ هیچ راضی نیستم که در شهادت من گریه کنید، در بالای قبر من پرچم جمهوری اسلامی ایران را نصب کنید، و افتخار کنید که فرزندتان در راه خدا به این مقام بزرگ رسیده، از همه‌ی شما می‌خواهم که من را حلال کنید.

پدر جان و مادر مهربانم استقامت و صبر و شکیبایی خود را حفظ کنید و در همه حال از انقلاب اسلامی دفاع کنید، مبادا روحیه‌ی خود را ببازید، چون گریه‌ی شما باعث خوشحالی دشمنان اسلام و باعث ناراحتی من می‌شود.

برادر و خواهر مسلمان، اگر خاطر من و برادر علمدار و سایر شهیدان را می‌خواهید، از شماها می‌خواهم که از یاد خدا و قرآن و اسلام غافل نشوید و دعا برای فرج امام زمان «عج» و سلامتی امام خمینی تا فرج امام زمان «عج» و پیروزی رزمندگان اسلام در همه‌ی جهان کنید و همیشه گوش به ندای رهبر کبیر انقلاب امام خمینی باشید.

و از برادرانی که می‌توانند در جنگ شرکت کنند می‌خواهم که شرکت کنند. و صدّام، آمریکا و انگلیس که از بین رفت، ولی اسرائیل را هم به خود وانگذارید که اسرائیل دشمن قرآن و پیغمبران و دین شما می‌باشد، بجنگید و این‌ها را نابود کنید که خدا با شما امّت است. خداوند انشاء‌ا… ملّت ما را ارشاد اسلامی نماید.

خدایا با کمک خود و همّت تمام مسلمانان جهان دست خون‌آشام شرق و غرب را از سایه‌ی کشور‌های اسلامی کوتاه کن و راه رسیدن به قدس عزیز را باز‌ گردان. و من به طور یقین چنین روزی را می‌بینم.

خدایا تو خود گواهی که من برای یاری‌دادن به دین مقدّست جان بر کف نهاده و به این آیه که: «ادعونی استجب لکم» می‌باشد، لبیک گفته‌‌ام. و تقاضا دارم که هیچ کسی برای من گریه نکند و همه به هم تبریک بگویند.

                                با کمال تشکّر از تمام شما عزیزان خداحافظ شما.   
پاسدار قرآن علیرضا عربی 

       

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*