تازه ها
خانه / مراکز فرهنگی / مرکز سیدالشهداء / وصایای شهدای آیسک / وصیت نامه شهید گرانقدر سید مهدی نقیبی
وصیت نامه شهید گرانقدر سید مهدی نقیبی

وصیت نامه شهید گرانقدر سید مهدی نقیبی

وصیت نامه اول شهید گرانقدر سید مهدی نقیبی

 

معلم شهید سید مهدی نقیبی

بسم رب الشهداء و الصدّیقین

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

به نام خدا، با درود و سلام بر امام زمان و نائب بر حقّش خمینی کبیر

هم‌اکنون که پای در چکمه می‌کنم، هدفم الله ، خطّم حزب الله و مرادم استقرار حق و حاکمیّت الله در سرتاسر جهان می‌باشد.

پروردگارا تو شاهد باش که برای تو از همه چیز گذشتم و هم‌اکنون می‌روم تا آخرین سرمایه‌ام را که جانم  می‌باشد محترمانه به پیشگاهت تقدیم نمایم و هنوز این ندای بزرگ و انسان‌ساز  تو در گوشم طنین انداز است که:

«و لا تحسبن الذّین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربّهم یرزقون» و گمان نبرید آنان که در راه حق کشته شده‌اند مرده‌اند بکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌ستانند.

پروردگارا تو شاهد باش که آگاهانه بر این راه گام بر می‌دارم و از تو می‌خواهم که در این راه مرا یاری کنی.

ملّت مسلمان وآگاه، به هوش باشید که شهیدان با خونشان وظیفه‌شان را به پایان رسانیدن و بر شماست که تداوم‌ دهنده‌ی راه سرخ شهیدان باشید.

از پدر و مادر و خانواده‌ام می‌خواهم که اگر انشاء الله شهید شدم و این فیض عظمی نصیبم شد در مرگ من به سوگ و ماتم ننشینند و گریه نکنند، زیرا سوگ و غم شما آهنگ دلنوازی است برای دشمنان اسلام و انقلاب و شادی شما به مانند تیری است بر قلب دشمنان اسلام، و بکوشید و کاری نکنید که روحم عذاب ببیند. هر وقت احساس غم و اندوه کردید دو رکعت نماز شکر به جای آورید و شکر خدا کنید که توانستید چنین فرزندی را پرورش دهید که در راه خدا جهاد کند و جان خویش را فدا نماید.

ولی از خداوند می‌خواهم تا کربلا را زیارت نکرده‌ام مرگ مرا در نیابد ولی اگر هم اجل مهلت نداد، امیدوارم که در آن دنیا به پابوس حسین(ع) و اهل بیتش بروم.

نقیبی-انصاری 1

از ملّت مسلمان ایران بخصوص ملّت حزب الله آیسک می‌خواهم که نگذارید که امام تنها بماند و از شما می‌خواهم که جبهه‌ها را خالی نگذارید و هرگز با منافقین سازش نکنید که سازش با منافقین به منزله‌ی شکست است.

برادران و خواهران مسلمان، و حزب‌اللهی آیسک بکوشید کارهایتان را اصلاح کنید و به یاد روز حساب باشید که «الا به ذکر ا… تطمئن القلوب».

از پدر و مادرم می خواهم چون به عللی، گاهی نتوانستم نماز بخوانم و یا روزه بگیرم برای من حدود یک ماه نماز و ده روز روزه بگیرید تا انشاءالله در روز قیامت سر‌افکنده نباشم و از شما می‌خواهم اگر من نتوانستم برای شما فرزند خوبی باشم و احیاناً در طول زندگی‌ام نتوانستم چنان که باید و شاید حرمت شما را نگه دارم و به شما حرف بدی گفته‌ام و نتوانستم به شما خدمت کنم و در گرفتاری‌ها شما را یاری کنم مرا ببخشید چون جوانی نادان بودم و ارزش شما را نمی‌دانستم و انشاءالله خداوند در عوض به شما پاداش خواهد داد.

  و از تمامی کسانی که از من بدی دیدند عاجزانه می‌خواهم که مرا ببخشند.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار 

   والسّلام 

مهدی نقیبی

وصیت نامه ی دوم شهید گرانقدر سید مهدی نقیبی

 

معلم شهید سید مهدی نقیبی

بسمه تعالی

به نام خداوند یگانه، پاسدار حرمت خون شهیدان و به نام الله، یگانه پشتیبان ضعیفان و تنها پناه بی‌پناهان. و با درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب و امّت حزب الله ایران بخصوص مردم حزب الله آیسک .

خداوندا تو شاهد باش که من این راه را از روی هوا و هوس انتخاب نکردم، بلکه تو را دریافتم و عاشق تو شدم و سپس به سویت بر راه افتادم . پروردگارا تو شاد باش که آگاهانه به سوی هدفم که همانا جزء الله چیزی دیگر نمی‌باشد، گام بر می‌دارم و هم اکنون که پای در چکمه می‌کنم هدفی و آرمانی جزء تو ندارم و فقط برای رضای خودت بر راه می‌افتم .

شرح وصیّت‌ نامه‌ی اینجانب مهدی نقیبی در چند مطلب زیر گنجانده شده است.

۱– وصیّت و پیامم به پدر و مادرم : پدر و مادر عزیزم اگر انشاء الله شهید شدم و این فیض عظمی نصیب این بنده‌ی حقیر و گناه‌کار شد از شما می‌خواهم در تشییع جنازه‌ام به هیچ وجه گریه نکنید، زیرا گریه‌ی شما به مانند آهنگ دلنواز و شادی آوری است برای دشمنان اسلام و انقلاب، و شادی شما همانند تیری است بر منافقین و مخالفین انقلاب. پدر و مادر عزیزم خوب است به جای گریه کردن نماز شکر به جای آورید و افتخار کنید که توانستید فرزندی در دامن خویش پرورش دهید که در راه اسلام از جانش بگذرد و سپس شهید شود.

۲- پیامم به ملّت حزب‌الله و مسلمان: ملّت انقلابی و مسلمان ایران بخصوص ملّت حزب‌الله آیسک از شما می‌خواهم که همچنان حضورتان را در صحنه‌ها حفظ کنید و از هیچ توطئه و مکری نهراسید که مکر و حیله‌ی شیطان ضعیف است

و از شما می‌خواهم در همه‌ی حال و همه‌ی زمان دنباله‌رو ولایت فقیه باشید، و نگذارید امام تنها بماند

همچنین از شما می‌خواهم که در تشییع جنازه‌ام سوره‌ی (اذا جائک المناقون) و سوره‌ی( اذا وقعه الواقعه) را قرائت کنید، سوره‌ی اوّلی، بدان منظور که ماهیّت پلید منافقین برای ملّت حزب‌الله هر چه بیشتر مشخّص گردد و سوره‌ی دوّم، بدان منظور که تمامی مردم از آن واقعه‌ی عظیم که در پیش است یعنی روز حساب و روز جواب‌گویی آگاه شوند و سعی کنند که تمام کارهایشان فقط به خاطر خدا باشد و همیشه به یاد خدا باشید که «الا بذکر الله تطمئن القلوب».

 از پدر و مادرم می‌خواهم که اگر من نتوانستم برای آنها فرزند خوب و با ارزشی باشم مرا ببخشید چون من جوانی نادان بودم و از تمام مردم مسلمان می‌خواهم هر کس از من بدی دیده من را ببخشد که انشاء‌‌الله خداوند در عوض به شما اجر و پاداش خواهد داد.

  خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار  

  والسّلام مهدی نقیبی    

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*