تازه ها
خانه / اخبار / پیام امام جمعه بخش آیسک بمناسبت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ره
پیام امام جمعه بخش آیسک بمناسبت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ره

پیام امام جمعه بخش آیسک بمناسبت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی ره

بسم رب الشهداء و الصدیقین

قلم ها و صدا ها می لرزد وقتی بخواهند از حاج قاسم بنویسند یا بگویند ، قلب ها به تپش می افتند، وقتی احساس می کنند عظمت و فقدان او را.
انسانی که خالص در درگاه خدای متعال شده است این چنین ابهتی پیدا می کند، انسانی که محو در خدا شده و عاشق او باشد ، هر که بیادش افتد و پیدایش کند او را با خود می‌برد، او که به عهدی که با خدا بسته بود در یاری رساندن به دینش ، در یاری رساندن به پیغمبرش ،در یاری رساندن به اهل بیت پیامبرش،در یاری رساندن به امام خمینی ره که در امتداد امامت امام معصوم علیهم السلام حرکتی را آغاز کرد ، در یاری رساندن به امام خامنه‌ای مدظله‌العالی که با تمام توان و مجاهدانه و مظلومانه مسیر امام خمینی ره را ادامه می دهد ؛ محکم و استوار بود و حال ما باید به او و شهدای همراهش سلام بدهیم که السلام علیکم یا انصار دین الله ، السلام علیکم یا انصار رسول الله و …. ، وقتی بنده باشی هر جا مولا امر کرد، هستی با تمام توان ،او بود و ماند.
حاج قاسم عزیز یک انقلابی به تمام معنا بود وقتی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی از ویژگی های او می گوید و مسیرش را مکتب می نامند ، یعنی دقیقا همان شخصی است که او می خواهد ، یعنی جوانان و مردم عزیز ایران اسلامی، خود را با این مکتب تراز کنید و بسنجید و هر کجا کم و کاستی هست رفع کنید.
آنها که در این عصر پس از سردار، زندگی می کنند، این باور را باید پیدا کنند که باید مانند سرباز سلیمانی باشند ، همان که خواست سرباز بودنش حتی در روی سنگ قبرش هم هدایت‌گری کند برای انسان های نکته سنج و هوشیار!

بزرگداشت حاج قاسم عزیز و ابو مهدی المهندس و مدافعان حرم تذکر برای بیان این مطالب است که همیشه هوشیار و بیدار و پای کار باشیم و در مسیر هدایت گری ولایت فقیه جانفشانی کنیم.
سلام و درود بیکران خدا بر عاشقان فاطمه زهرا سلام الله علیها ، بر شهدای گرانقدر و امام بزرگوار مان و ان شاء الله شهد شیرین نصیب شود.
والعاقبه للمتقین
علی رادمرد
امام جمعه بخش آیسک
۱۱دیماه ۱۳۹۹

Views – 527

درباره‌ی عبداله افخمی راد

یک نظر

  1. Thank you!!1

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*