تازه ها
خانه / اخبار / گردهمایی روحانیت مستقر در بخش آیسک ۹۹/۴/۱۷
گردهمایی روحانیت مستقر در بخش آیسک  ۹۹/۴/۱۷

گردهمایی روحانیت مستقر در بخش آیسک ۹۹/۴/۱۷

اولین گردهمایی روحانیت بخش آیسک برگزار شد.
در این گردهمایی امام جمعه بخش در سخنانی بر اهمیت همگرایی و همفکری روحانیت در راستای تقویت و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی منطقه تاکید کرد و افزود: حرکت تشکیلاتی در این جهت زمینه برنامه ریزی هدفمند و روشمند را مهیا می سازد و همچنین ارزیابی کار را آسان می سازد.
حجت الاسلام والمسلمین رادمرد ادامه داد: آنچه بعنوان حلقه مفقوده ی ما در زمینه برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی است نبود یک برنامه مدون بعنوان سند بالادستی برای هر روستا است که براساس آن برنامه ریزی و طراحی و اجرای فعالیت صورت پذیرد.
در همین راستا به پیشنهاد رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش آیسک زمینه برای ایجاد این تشکیلات فراهم شده و اولین گردهمایی به ایجاد هماهنگی و و تاسیس زیر شاخه های آن در دستور کار روحانیت محترم مستقر در روستا ها قرار گرفت.
امام جمعه بخش آیسک گفت: برای تقویت این تشکیلات استفاده از تمام ظرفیت نیروی انسانی روستا حتی کسانیکه مقیم شهر های دیگر هستند، ضروری و لازم است.
روحانیت محترم مستقر در روستا ها ضمن ابراز نگرانی از وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بویژه روستائیان شریف منطقه به ایراد نظرات خود در این حوزه پرداختند و پیشنهاداتی در این زمینه مطرح گردید.
@emamjomeh_pr

Views – 490

درباره‌ی عبداله افخمی راد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*