تازه ها
خانه / اخبار / گردهمایی مدیران مدارس آیسک وتاکید بر ترویج فرهنگ‌نماز 
گردهمایی مدیران مدارس آیسک وتاکید بر ترویج فرهنگ‌نماز 

گردهمایی مدیران مدارس آیسک وتاکید بر ترویج فرهنگ‌نماز 

گردهمایی مدیران مدارس آیسک وتاکید بر ترویج فرهنگ‌نماز 

 

حاتمی/در گردهمایی ستاد نماز شهر آیسک با حضور امام جمعه و مدیران مدارس و مسئولان آموزش وپرورش شهرستان سرایان راهکارهای ترویج فرهنگ نماز و جذب هرچه بیشتر دانش آموزان وجوانان به نمازهای جمعه و جماعت بررسی شد.

در این جلسه “کسمایی “مدیر آموزش وپرورش شهرستان سرایان در سخنانی با اشاره به سیاست های وزارت آموزش وپرورش در بحث اهمیت دادن به موضوع نماز و پافشاری بر تحقق زنگ نماز در مدارس گفت: در شهر آیسک اقدامات خوبی برای ترویج اقامه نماز جماعت در مدارس انجام شده که مرهون همکاری امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه و مدیران و مربیان مدارس است.

وی از پیگیری برای تاسیس دارالقران مستقل در شهر آیسک خبرداد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین عرب امام جمعه آیسک در سخنانی با تشریح  اهمیت اقامه نماز اول وقت وبه جماعت گفت؛نماز جمعه نیز پیوندیم و سیاست است ودر اسلام عبارتی اجتماعی محسوب می شود.

وی با تشکر از همه همه دست اندرکاران در برپایی نماز های جماعت در مدارس و تشویق جوانان و نوجوانان به حضور در نمازهای جمعه و جماعت افزود: بهترین کار فرهنگی با محوریت نماز و مسجد قابل انجام است .وی رصد کردن حضور دانش آموزان در نمازهای جمعه و جماعت و تشویق آنان،توجیه خانواده ها ،جذاب کردن نماز های جماعت در مدارس و مسجد جامع شهر،برگزاری کلاس های تقویتی در مساجد و.. را خواستار شد.

در این جلسه مدیران مدارس و مربیان پرورشی آموزشگاههای این شهر نظرات و راهکارهای خود برای توسعه فرهنگ نماز در مدارس و جذب جوانان و نوجوانان را با تاکید بر مشارکت خانواده ها مطرح کردند.

Views – 303

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*