تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۰۶-۱۰-۹۸ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۰۶-۱۰-۹۸ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۰۶-۱۰-۹۸ آیسک

امام جمعه آیسک :
در برابر سیاست‌های ضد اقتدار مردم و انقلاب می ایستیم.

حاتمی /امام جمعه آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۶ دی ماه ۹۸ پس از سفارش به رعایت تقوای الهی با استناد به روایتی از حضرت علی علیه السلام گفت: تقوا توشه و پناهگاه است، توشه ای که انسان را به سرمنزل مقصود می رساند و پناهگاهی که انسان را از آتش دوزخ و عقوبت قیامت رها می سازد.
حجت‌الاسلام و المسلمین «علی رادمرد» در ادامه بحث هفته‌های گذشته گفت: نقطه تفاوت جوامع اسلامی و غیر اسلامی در حضور ولی و امام است، امامی که با عدالت، علم، حکمت و رحمت برای پیشبرد اهداف جامعه تلاش می‌کند و هرگز کاری بر اساس هوا و هوس انجام نمی دهد.
خطیب نمازجمعه آیسک در خطبه دوم با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب س و روز پرستار، به تشریح جایگاه آن حضرت به عنوان بانویی که با احساس تکلیف و تشخیص به موقع در دفاع از ولی زمان خود اقدام کرد گفت: حضرت زینب س الگوی بزرگ زنان و مردان جامعه اسلامی است و مردم ایران اسلامی به دنبال فتنه ۸۸ با تأسی به حضرت زینب س در اقدام به موقع، تداوم و بقای انقلاب را در ۹دی۸۸ تضمین کردند.
وی با گرامیداشت ۹ دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، لزوم هوشیاری آحاد مردم و بصیرت در برابر ترفندهای دشمنان و تلاش سردمداران و عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی استکبار تاکید کرد.
حجت الاسلام رادمرد به تداوم تحریم هراسی توسط ایادی داخلی و رسانه‌های وابسته به یک جریان سیاسی خاص اشاره کرد و افزود: همه ما و مردم ما قاطعانه در مقابل سیاست های ضد اقتدار مردم و انقلاب می ایستیم.
امام جمعه آیسک با اشاره به فتنه اخیری که در جریان افزایش قیمت بنزین با سردمداری و هدایت دشمنان به وقوع پیوست گفت: کسانی که در این حوادث به روی مردم آتش گشوده و اماکن عمومی را تخریب کردند معترض به گرانی بنزین نبودند، این افراد با اصل انقلاب مشکل دارند و هر روز به گونه‌ای فتنه انگیزی می کنند.
به گفته وی در این اتفاقات بحث معترضین از اشرار جدا است و رهبر معظم انقلاب هم بر برخورد توأم با رأفت اسلامی با این افراد تاکید کردند. ولی کسانی که در این حوادث آتش فتنه دشمن را شعله‌ور کردند و در رسانه‌های غربی حکومت را متهم به اقدام علیه مردم کرده و می‌کنند، عامل دشمن وعروسک خیمه شب بازی بودند، این نشانه ی کینه‌توزی و عدم بصیرت آنان است.
وی به برخی اظهارنظرها درباره اف‌ای‌تی‌اف و سی اف تی اشاره کرد و افزود :کسانی که در سال ۹۵ به بهانه گشایش در کارها ۳۹ بند از این لایحه را امضا کردند گزارش دهند که با این امضا کردن بعد از سه سال چه اتفاقی افتاده؟ وچه تاثیراتی بر جای گذاشته است؟
با وجود اینکه اغلب آقایان در داخل کشور بر بی فایده بودن این لایحه تاکید دارند ومعتقدند که این دو لایحه گشایشی به وجود نمی‌آورد، چرا عده‌ای برای امضا کردن آن عجله دارند؟
آنها با این اقدامات اعتقادات برجام را رقم زدند تا به اهداف خود برسند و امروز هم به دنبال مشتبه کردن عرصه برای افکار عمومی و تحریم هراسی هستند، اگر آقایان معتقدند که با این دو لایه زخم تحریم التیام نخواهد یافت چرا به بهانه اینکه به ما برچسب «تروریست » نزنند دنبال آن هستند؟ ملت ما مسلمان هستند و اعتقاد آنان استکبار ستیزی و مبارزه با اسرائیل است، مدعیان از سیاست های غلط و اشتباه دست بردارند و عقب ماندگی ها را جبران کنند.

Views – 386

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*