تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۰-۱۰-۹۸ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۰-۱۰-۹۸ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۲۰-۱۰-۹۸ آیسک

گلایه صریح امام جمعه آیسک از مجموعه مدیریت شهری آیسک

حاتمی / امام جمعه آیسک با گلایه از مجموعه مدیریت شهری آیسک در عدم توجه کافی به موضوع سیاهپوشی شهر در مناسبتها و آذین‌بندی در موالید گفت: هر کار یک وقتی دارد و هنگامی که از وقت آن گذشت کار دیگر جبران نخواهد شد، برخی موارد ساعتی است و باید به موقع انجام شود.
حجت الاسلام والمسلمین رادمرد گفت :از تلاش‌هاو اقدامات مثبت شهردار محترم تقدیر می کنیم اما نقایص را هم باید بنگریم، در جلسات با اعضای شورای شهر عرض کردیم که بلوار اصلی شهر از میدان کوثر تا میدان سردار شهید مهرداد درخروجی به سمت سرایان پیشانی شهر ماست،چهره شهر در شهادت ها و میلاد ها باید تغییر کند.
وی افزود:با وجود اعلام سه روز عزای عمومی در کشور برای شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، نصب یک بنر ودو پارچه کفایت نمی کند، تکلیف ساقط نمی شود، هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست، ایام فاطمیه فرا رسیده است وشهر آنطور که باید نشانه ای از عزا ندارد، این مشکل و آسیب نه تنها در شهر ما، بلکه در سرایان ودر سه قلعه هم وجود دارد و سه شهردار و سه شورای شهر بی تفاوت یا کم توجه بودند، اینها تعظیم شعائر الله است، وقتی تاکید می شود فاطمیه را باید عاشورایی برگزار کنیم، سیمای شهر هم باید در غم ها غمگین باشد.
ناطق از مردم به خاطر حضور در مجالس عزاداری سردار سلیمانی ومجالس فاطمیه تشکر کرد وافزود : این گلایه به معنی نادیده گرفتن تلاش‌های خدمتگزاران نیست، باید نسبت به موضوع توجه داشت اینها مطالبه و گلایه ماست.

انتقاد مجدد و صریح امام جمعه آیسک از مجموعه مدیریتی سرایان

حاتمی / امام جمعه آیسک از عملکرد برخی مسئولان و افراد ذی‌نفوذ شهر سرایان در عدم استفاده از تمام ظرفیت های شهرستان در مدیریت این شهرستان انتقاد کرد و افزود: به رغم یادآوری این مهم در جلسه معارفه فرماندار شهرستان و در سفر استاندار خراسان جنوبی به منطقه، متاسفانه فیلتر نا به حق گذاشته می‌شود و چون افراد سه قلعه ای یا آیسکی هستند نباید در مدیریت شهرستان حضور داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین رادمرد تاکید کرد:در خطبه های نماز جمعه ۱۱مرداد۹۸و۲۹شهریور ۹۸تذکردادم که اگر این افراد به موضوع توجه نکنند مصداقی وارد خواهم شد.
امام جمعه آیسک در خطبه دوم نماز جمعه این شهر گفت: این نگاه و رویکرد به شهرستان ضربه می‌زند و این نوع مدیریت مانع پیشرفت شهرستان می شود لذا باید نگاه مدیران در سرایان عوض شود تا شاهد پیشرفت شهرستان باشیم.
وی افزود:اگر این نگاه‌ها در آینده تداوم داشته باشد علنا موارد را از تریبون نماز جمعه مطرح خواهم کرد تا اقدام مناسب تری انجام شود.

Views – 203

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*