تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۰۷-۹۹ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۰۷-۹۹ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۰۷-۹۹ آیسک

تقدیر امام جمعه موقت آیسک از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل نیروی انتظامی

حاتمی/امام‌جمعه موقت آیسک در خطبه اول نماز جمعه ۱۱ مهر ۹۹ پس از سفارش به رعایت تقوای الهی، با اشاره به اینکه «اعتقاد به حق ومرگ» می‌تواند انسان را از شر شیطان نجات دهد تاکید کرد: برخی افراد شیطان را به عنوان دوست خود انتخاب می کنند که چیزی جز خسارت عایدشان نمی‌شود.
حجت‌الاسلام «مهدی آجری» با استناد به سخنان امام صادق علیه السلام درباره ویژگیهای مومنین در مقابل شیطان گفت :نیت درست و توکل بر خدا در تمام امور از مهمترین ویژگی‌های مومنان است.
خطیب موقت نماز جمعه آیسک در خطبه دوم با اشاره به اینکه شناخت دشمن و وظیفه هر مسلمان است افزود: رمز پیروزی، موفقیت و پیشرفت هر جامعه در شناخت دشمن و آشنایی با راه‌های مقابله بادشمن است.
حجت الاسلام «آجری» گفت: جنگ اقتصادی یک واقعیت در جهان امروز است وکشور ما نیز در بی‌سابقه‌ترین شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد ولی ملت ما با آموزه‌های دینی و اسلامی در مقابل این تهاجم دشمن خواهد ایستاد.
ناطق با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید معظم له طی ۱۳ سال اخیر در خصوص جنگ اقتصادی و لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: تحقق شکوفایی اقتصادی در کشورمان با وجود ظرفیت‌های متفاوت فقط نیازمند مدیران جهادی و کار جهادگونه و خلاقانه است، با کار عالمانه و مدیریت اقتصادی از لحاظ علمی می توان بر مشکلات فائق آمد. وی در شرایط فعلی، ضرورت بیداری و بصیرت همراه با عمل به تکلیف را مورد تاکید قرار داد و افزود :مشارکت حداکثری و مردمی سازی اقتصاد به عنوان مولفه مقابله با جنگ اقتصادی باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی بر حضور گسترده مردم در آیین عزاداری دهه آخر ماه صفر با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
امام جمعه موقت آیسک با اشاره به ۱۳ مهرماه آغاز هفته نیروی انتظامی ضمن تقدیر از رشادت‌ها و تلاشهای پرسنل جان برکف نیروی انتظامی و مرزداران غیور کشورمان گفت :امنیت، عدالت و آسایش نیاز همگانی است و نیروی انتظامی در تحقق امنیت خوب درخشیده است و تلاش برای ناامن کردن عرصه فعالیت مجرمان و بزهکاران مورد تاکید است.

Views – 513

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*