تازه ها
خانه / اخبار / گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۸-۹۷ آیسک
گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۸-۹۷ آیسک

گزیده خطبه های نماز جمعه ۱۱-۸-۹۷ آیسک

تاکید امام جمعه آیسک بر حل مشکلات درمانی آیسک

عرب نجات- امام جمعه آیسک در خطبه های امروز نماز جمعه بر حل مشکلات درمانی آیسک تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری آیسک، حجت الاسلام و المسلمین “رادمرد” در خطبه های نماز جمعه این شهر ضمن دعوت به تقوای الهی بر لزوم خودشناسی و شناخت ضعف ها تاکید کرد.
وی در خطبه ی دوم نماز جمعه با بیان اینکه امسال شاهد حضور باشکوه تر زائرین نسبت به سال های گذشته در پیاده روی اربعین بودیم، ابراز امیدواری کرد همه ساله بر این جمعیت در این همایش عظیم افزوده شود.
حجت الاسلام و المسلمین رادمرد ملت ایران را شایسته تقدیر دانست که علی رغم شرایط سخت اقتصادی ضمن حضور با شکوه در این همایش عظیم با کمک مالی خود از آن پشتیبانی کردند. وی از ملت و دولت عراق نیز به خاطر میزبانی خوب از زائرین ایرانی تشکر کرد
وی تصریح کرد: این مراسم علی رغم بایکوت خبری رسانه های غربی اثر خود را در قلب ها خواهد گذاشت.
خطیب جمعه آیسک در ادامه با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه گفت: روحیه استکبار ستیزی ما نشات گرفته از اندیشه های اسلام محمدی است.
وی تصریح کرد: این موضوع که تنها راه حل مشکلات کشور مذاکره و سازش با استکبار و غربی هاست اندیشه ی خطایی است.
وی افزود: آن ها دائما برای تضعیف و نابودی نظام اسلامی برنامه ریزی و اقدام می کنند.
حجت اسلام و المسلمین رادمرد از همه ی اقشار مردم دعوت کرد تا در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه شرکت کنند.
امام جمعه آیسک در ادامه به دیدار جمعی از مسئولین آیسک با مدیران استانی برای حل مشکلات بخش اشاره کرد و ضمن تقدیر از مدیران برای پیگیری مشکلات از آنان درخواست کرد تا قول هایی که داده شده سریعتر محقق گردد.
وی یکی از موضوعات پیگیری شده در استان را وضعیت جاده آیسک به بغداده برشمرد و افزود: عرض کم این جاده و همچنین آمار تلفات جانی و مالی در این مسیر ضرورت رسیدگی سریعتر به آن را ایجاب می کند. وی تصریح کرد: مدیر کل راه و شهرسازی استان قول های لازم را در این خصوص داده اند و امیدوارم تصمیمات در خصوص بهبود وضعیت این جاده سریعا عملیاتی گردد.
حجت الاسلام رادمرد در ادامه به مشکلات درمانی آیسک اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده مقرر شده است از نوزدهم آبان ماه شیفت دوم مرکز درمانی با حضور پرستار فعال خواهد شد و انشاالله در ادامه کار شاهد حضور پزشک نیز در شیفت عصر باشیم.
وی افزود: تعطیل شدن داروخانه در آیسک موجب بوجود آمدن مشکلاتی برای مردم شده است.
وی افزود: هر چند مسئولین در این خصوص پیگیری هایی را انجام داده اند اما باید با جدیت بیشتر همچنان پیگیر حل مشکل و دایر شدن داروخانه در شهر باشند.
خطیب جمعه آیسک با گلایه از مسئولین استانی و شهرستان در خصوص روند ساخت ساختمان جدید مرکز جامع سلامت آیسک گفت: کندی ساخت این پروژه موجب شده است مردم فکر کنند این پروژه کاملا متوقف شده است؛ لذا از مسئواین ذیربط خواستار پیگیری این مساله هستیم.

Views – 552

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*